Tonale Tributo Italiano Özel Serisi Türkiye'de

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Alfa Romeo'nun ilk global özel serisi “Tributo Italiano”, Tonale modeliyle ülkemizde satışa sunuldu. Markanın İtalyan köklerine ve karakteristik sportifliğine saygı duruşu niteliğindedir. Tributo Italiano özel serisinde iki tonlu tasarım, siyah tavan, gövde renginde gövde kiti ve aynalarla zenginleştirilmiştir. Eklenen İtalyan bayrağı detayları ve şık iç tasarım, markanın ince işçiliğe verdiği önemin bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Montreal Yeşili) ve Bianco Alfa (Alfa Buz Beyazı) renklerinde satışa sunulmaktadır. renk seçenekleri ve siyah tavan seçeneğiyle sunuluyor.

Tonale Tributo Italiano Özel Serisi Türkiye'de

Cesur ve benzersiz tasarım

Tributo Italiano özel serisi tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Tonale Tributo Italiano özel serisinde bu versiyona özel olarak Dark Miron renginde tasarlanan “V” şeklindeki ön ızgara dikkat çekiyor. 20 inçlik özel seri alaşım jantlar, sportif havayı güçlendiren kırmızı Brembo fren kaliperleriyle tamamlanıyor. Ayrıca Alfa Romeo'nun sportif ruhuna zarif bir dokunuş katmak amacıyla ana gövdeyle aynı renkte alt gövde setleri, ön ve arka tamponların yan eklentileri, kaporta ve yan etekler ilk kez dahil edildi. serinin tamamında ve bu sefer Tonale'de, bulunduğu yerin en çağrıştırıcı özellikleri arasında yer alıyor. Q4 Plug-In Hybrid versiyonundaki alt koruma plakası, mat Dark Miron ön ve yan paneller, Full-LED Matrix adaptif farlar ve çift krom egzoz boruları etkileyici tasarımı tamamlıyor.

Tonale Tributo Italiano Özel Serisi Türkiye'de

160 beygir gücü

7 vitesli Tonale Tributo Italiano TCT otomatik şanzımanla birleştirilmiş 1,5 litre 160 HP hibrit motora ek olarak, 1,6 litre 130 HP dizel motor ve 1,3 litre 280 HP Q4 Plug-In Hybrid e-AWD hibrit Hibrit (şarj edilebilir) motor 4) Dört tekerlekten çekişli hibrit motor seçenekleriyle tercih edilebilir. Yenilikçi bir seçenek olan Q4 Plug-In Hybrid e-AWD, Alfa Romeo'nun sportiflik ve sürüş dinamikleri konusundaki itibarına sadık kalarak toplam 280 HP güç üretiyor; Şehir içinde tamamen elektrikli modda toplam 80 kilometre, uzun yolculuklarda ise 600 kilometreye kadar menzil sağlıyor. Bu nedenle Tonale Tributo Italiano özel serisi, güç ve performansı çevre dostu özelliklerle birleştirerek benzersiz bir deneyim sunuyor. Özel seride seviye 2 otonom sürüş için gelişmiş ADAS sistemleri, aracın çevresini 360 derece gösteren yüksek çözünürlüklü kameralar, yorgunluk uyarısı yer alıyor. yol levhası ve trafik işareti algılama sistemi, şerit takip asistanı, kör nokta ve arka çapraz trafik uyarısı, yan sensörler ve elektrokromik aynalara sahiptir. Bu ekipman her yolculuğu güvenli ve eğlenceli hale getirir. Tonale Tributo Italiano özel serisi 2 milyon 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir