Yenilenen Renault tırları yollarda

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Renault Trucks, konfor ve ergonomiyi birleştirmek için dahili donanımları optimize etmenin yanı sıra, yol güvenliğini artırmak için kamyon ve çekicilerini gelişmiş sürücü destek teknolojileriyle donattı. Renault Trucks, yeni 2024 çekici ve kamyon modelleri ile daha fazla yol güvenliğinin yanı sıra sürücülere daha güvenli, daha işlevsel ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor.

Renault Trucks, T, T High, C, K ve D modellerini yeni güvenlik cihazlarıyla donatırken, hem direksiyon başında hem de molalarda daha fazla konfor için kabin donanımlarını yeniden tasarlıyor. Kabin ekipmanları sürücülere daha keyifli bir ortam sağlayacak şekilde optimize edildi; Ergonomi, araç içi konfor ve verimlilik bir araya getirildi. T,C,K Serisi 12 inçlik ana dijital ekranlı gösterge paneli, uygulamalara hızlı erişim için çok işlevli bir ikincil dokunmatik ekranla tamamlanıyor.

Turbo Bileşik

Renault Trucks, optimum performans için T, T High ve C modellerini opsiyonel olarak Turbo Compound teknolojisine sahip DE13 TC motorla donatıyor; bu, manevra kabiliyetinden veya ticari hızdan ödün vermeden önemli miktarda yakıt tasarrufu sağlıyor. Turboşarjın aşağısında bulunan ilave bir türbin, egzoz gazlarında kalan enerjiyi mekanik enerjiye dönüştürür ve bunu ek motor torku şeklinde krank miline iletir. Bu nedenle Turbo Bileşiği, daha düşük motor devirlerinde daha yüksek tork seviyelerine ulaşılmasına olanak tanır. Renault Trucks, tüm bu yenilikleri Türkiye genelinde 13 ilde düzenleyeceği festivalde taşımacılık profesyonelleriyle buluşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir