Yeni Kuga 1,9 milyon TL'den başlıyor

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Aktif bir yaşam tarzına uygun performansıyla göz alıcı yeni Ford Kuga, bir SUV'dan beklediğinizden fazlasını sunuyor. Yeni Ford Kuga'nın 186 HP gücündeki 1.5 EcoBoost benzinli motoru ve 8 vitesli otomatik şanzımanı, olağanüstü güç ve verimlilik sunarak yollara damgasını vuruyor. Yeni Ford Kuga, en zorlu koşullarda bile sürüşü kolay ve konforlu hale getirecek gelişmiş sürücü destek teknolojileriyle donatıldı. Yeni nesil adaptif hız sabitleme sistemi yoğun trafik durumlarını algılayarak otomatik olarak fren yapıyor ve güvenli sürüş sağlıyor. Geri giderken görüş kısıtlı olduğunda geri frenleme desteği devreye giriyor; Yayaları ve araçları algılayarak sürücüyü uyarıyor ve çarpışma riski olduğunda otomatik olarak fren yapıyor.

Stil yeniden tanımlandı

Yeni Ford Kuga'nın hem iç hem de dış tasarımları, aracın gücünü ve stilini vurgulamak için sıfırdan tasarlandı. Ford Kuga'nın modern ve ferah dış görünümü; Yeni kaporta, %100 LED teknolojisine sahip ön ve arka farlar, yeni sis farı çerçeveleri, yenilenen ön ızgara ve tamponlar gibi detaylarla tamamlanıyor. Ayrıca bagaj açma kolunun plakanın üzerinde konumlandırılmasıyla elde edilen zarif tasarım, aracın estetik ve fonksiyonel özelliklerini ön plana çıkarıyor. İç mekan tasarımında kullanışlılık, konfor ve stil ön plana çıkıyor. Ön ve orta konsollar daha az klavyeyle basitleştirilip yenilenirken; Ön konsol ve iç kapıdaki yeni dekoratif detaylar ve yeni koltuk döşemeleri bütünlüğü sağlıyor. Açılan panoramik cam tavan yolcu kabinindeki ferahlık hissini artırıyor.

ST Serisi X Serisi

Yeni Ford Kuga; Titanium, ST-Line ve üstün donanımlarıyla öne çıkan yepyeni ST-Line X serisi stratejisiyle sunulan başlangıç ​​paketi Titanium; Panoramik cam tavan, 18 inç alüminyum alaşım jantlar, elektrik ısıtmalı yan aynalar, otomatik karartmalı dikiz aynası, karartılmış arka camlar, LED ambiyans aydınlatması, çift bölgeli dijital klima kontrolü ve yağmur sensörü gibi çarpıcı ayrıntılar içerir. Araç içinde kayar ikinci sıra koltuklar Geniş iç mekanı sayesinde yolculara daha fazla esneklik kazandırır ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunar. Anahtarsız giriş ve çalıştırma, sürücülere büyük kolaylık sağlıyor; Kablosuz şarj fonksiyonu sayesinde seyahat sırasında elektronik cihazlar kolaylıkla şarj edilebiliyor. Yeni Ford Kuga 1.996.900 TL tavsiye edilen başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunuluyor.

Yeni Kuga 1,9 milyon TL'den başlıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir