Yeni C3 AIRCROSS yüzünü gösterdi

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Radikal bir değişime uğrayan yeni C3 Aircross, rekabetin yoğun olduğu segmentteki konumunu güçlendirecek benzersiz tasarımıyla yeni bir döneme giriyor. Dışarıdan bakıldığında daha güçlü ve zarif bir SUV silüeti sunan yeni C3 Aircross, artık daha iddialı, kaslı ve güçlü görünüyor. 4,39 metre uzunluğa sahip yeni C3 Aircross, kompakt, pratik ve çevik bir otomobil olmayı sürdürürken, daha büyük kabini ve bazı pazarlarda bu segmentte bir ilk olan 7 koltuklu seçeneği de sunuyor. İçten yanmalı motorların yanı sıra hibrit ve tamamen elektrikli çözümlerle yollarda satışa sunulacak olan yeni C3 Aircross, Citroën'in B segmentine girişinin devamını temsil ediyor ve C3 ile aynı tasarım dilini paylaşıyor. benzersiz araç içi konfor deneyimi. Yeni C3 Aircross, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek zengin donanımıyla da dikkat çekiyor.

Yeni C3 AIRCROSS yüzünü gösterdi

Akıllı bir platformda üretildi

Konforu ön planda tutan, yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden biri olan Citroën, sektöre getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda BSUV segmentindeki iddialı modeli C3 Aircross'u yenileyen marka, aracın ilk görsellerini yayınladı. C3 sedan ile aynı tasarım kimliğini paylaşan yeni C3 Aircross, geniş iç hacmi ve gelişmiş araç içi konfor özelliklerini rekabetçi fiyat politikasıyla sunmaya hazırlanıyor. Segmentinde yeni bir dönem başlıyor! Yenilikçi özellikleriyle en başından itibaren kendi segmentinde standartları belirleyecek olan yeni C3 Aircross, hatchback sınıfındaki C3 ile aynı Akıllı Araç Platformunu temel alıyor ve bu nedenle özellikle güç aktarma organlarında esneklik ve maliyet verimliliği sunuyor. sistemler. Baştan aşağı köklü bir değişime uğrayan yeni C3 Aircross, daha fazla iç hacim, zengin motor seçeneği ve üst düzey konfor özelliklerini çok uygun fiyata sunarak segmentinde yepyeni bir dönem başlatıyor.

uzun adım

Yeni C3 Aircross, sınıfının en uzun dingil mesafesiyle dikkat çekiyor. Bu uzun dingil mesafesi yine arkadaki yolcular için daha fazla bacak mesafesi sunuyor. Boyutu ve tasarımıyla C3 Aircross'un sunduğu geniş yaşam alanı, tüm yolculara sunulan seyahat rahatlığını yeni bir boyuta taşıyor. Ayrıca C3 Aircross, mükemmel kullanım esnekliği sunarak aile hayatını kolaylaştıran çözümler içeriyor.

Geniş ve işlevsel iç hacmine rağmen C3 Aircross, park etmeyi ve manevra yapmayı kolaylaştıran kompakt dış boyutlara sahiptir. Bu nedenle C3 Aircross pratik, çok yönlü, güven veren ve canlandırıcı bir SUV olarak nitelendiriliyor. Uygun fiyatlarla elektrikli ve hibrit seçenekler: Yeni B-SUV, Citroën tarafından elektrikli çözümlere en iyi şekilde uyum sağlamak üzere başından beri tasarlanan C3 sedan ile aynı Akıllı Araç Platformunu paylaşıyor. Böylece C3 Aircross, geleneksel içten yanmalı motor seçeneğine ek olarak ilk kez elektriğe geçişi kolaylaştıran hibrit bir çözüm sunarak enerji geçişinin zorluklarına uyum sağlıyor. Hatta daha da ileri giderek Avrupa'da üretilen uygun fiyatlı tamamen elektrikli güç aktarma organlarıyla satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir