TOGG'da canlı TV izlemenin vakti geldi! D-Smart GO T10X ekranında

Mobilite alanında faaliyet gösteren Türk küresel teknoloji markası TOGG ve D-Smart GO güçlerini birleştirdi. TOGG'un Trumore dijital deneyim platformunun uygulama mağazası Tru.Store aracılığıyla 100'den fazla canlı TV kanalı T10X kullanıcılarıyla buluştu. Böylece Türkiye'de ilk kez canlı TV kanalları Togg T10X sınıfının en büyük bilgi-eğlence ekranından izlenebilecek.

Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılara akıllı yaşam çözümleri sunan TOGG, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için güçlü işbirliklerine devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen yayın platformu D-Smart GO ile iş birliği yapan TOGG; En popüler filmler, dünyaca ünlü diziler, heyecan verici spor etkinlikleri, belgeseller, haberler, yemek, çocuk, müzik, ulusal kanallar ve D-Smart GO'ya özel kanallar T10X yolcuları için Tru.Store'da. Bu sayede T10X kullanıcıları her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri sarabilecek. Trumore uygulaması üzerinden D-Smart GO'yu etkinleştiren TOGG kullanıcıları, bu hizmetten 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek.

D-Smart GO T10X ekranında TOGG'da canlı TV izleyin

HAREKET ESNASINDA SÜRÜCÜ EKRANI KAPANIR, İLETİM YOLCU EKRANINDAN DEVAM EDER

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazda kullanıcılar, D-Smart GO'yu yalnızca park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketi ile ekran kapanacak ve yolcu ekranından aktarım devam edecektir.

Togg için güncelleme geldi! İşte yeni özellikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir