Makyajlanan Renault Captur sonbaharda Türkiye'ye gelecek

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Yeni Renault Captur, Renault tarafından dijital lansmanla dünyaya tanıtıldı. 10 yıl önce yollara çıkan ve 90 ülkede iki milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan Renault Captur, SUV sınıfının en öne çıkan temsilcileri arasında yer alıyor.

Sektör yetkililerinden Dr. Berk Çağdaş, şunları söyledi: “Yaklaşık 10 yıl önce dünyaya sunulduğu günden bu yana B segmentinin ve özellikle SUV sınıfının en önemli temsilcilerinden biri olan Renault Captur, yepyeni versiyonuyla sokaklara çıkıyor. görünüm ve donanım Yeni Renault Captur, tam hibrit olmak üzere beş farklı motor seçeneğiyle sunuluyor.OYAK'ın vizyonu ve desteğiyle Türkiye'de başlattığımız elektrifikasyon devrimi ve SUV sınıfındaki yeni atılımımız Yeni Renault Captur ile devam edecek “Global lansmanın ardından Yeni Renault Captur'u bu yılın üçüncü çeyreğinde tam hibrit E-Tech ve içten yanmalı versiyonlarıyla kullanıcılarımızla buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

5 motor seçeneği

Kompakt dış boyutları ve ferah iç mekanları sayesinde hem şehir içi hem de şehir dışı kullanım ihtiyaçlarına eşit derecede uyumlu modüler bir yapıya sahiptir. Yeni Renault Captur çok yönlülük, iki renkli gövde ve geniş iç mekan özelliklerini koruyor; Bu özellikleri yeni yüksek teknoloji ekipmanlarıyla bütünleştiriyor. Yeni Esprit Alpine donanım seviyesiyle iç ve dış tasarımında daha zarif ve sportif bir karakter ortaya çıkaran Yeni Renault Captur'un iç mekanını yeni döşemeler ve yeni ekranlar süslüyor. Yeni elektronik mimari, tahmine dayalı hibrit sürüş işlevine sahip Aktif Sürüş Asistanı ve 2. seviye otonom sürüş işlevselliği de dahil olmak üzere en yeni sürüş yardımcılarıyla güvenliği yeni seviyelere taşıyor.

Yeni Renault Captur, satılacağı pazara bağlı olarak 145 HP E-Tech tam hibrit versiyonu da dahil olmak üzere beş motorla satışa sunulacak. Şasi ve hidrolik direksiyon, daha fazla sürüş keyfi ve daha dinamik sürüş için yeniden tasarlanırken, versiyona bağlı olarak sunulan Extended Grip sistemi, her türlü sürüş koşulunda yol tutuşunu optimize ediyor.

Dış tasarım: daha dinamik bir görünüm

Yeni Rafale Gri renginde ve Esprit Alpine donanım seviyesinde sunulan Yeni Renault Captur, premium tarzıyla daha atletik bir görünüm ortaya koyuyor. Ön cephesi sayısız yansımanın yarattığı ışık oyunuyla dikkat çekiyor; Yeni ışık imzası, 14 olası konfigürasyon sunan iki tonlu kaporta ve aerodinamiği geliştiren, motor ve fren soğutmasını sağlayan hava girişleri, modele estetik bir görünüm kazandırıyor. Yeni Renault Captur'un dış görünümü, donanım seviyesine göre sunulan üç farklı seçenekle daha da çarpıcı hale geliyor.6 farklı gövde rengine sahip Yeni Renault Captur'da opsiyonel olarak iki tonlu dış görünüm de sunuluyor. İsteğe bağlı Dış Renk paketi kişiselleştirmeyi daha da ileri taşıyor; Ön ve arka tampon kaplaması, yan çıtalar ve dış aynalar için renk seçenekleri içerir. Yan aydınlatma, basamaklar, çeki demiri, bisiklet taşıyıcısı ve arkadan aydınlatmalı kapı eşikleri dahil çok çeşitli dış aksesuarlar satıcınızdan sipariş edilebilir veya satış sonrası olarak temin edilebilir.

Makyajlanan Renault Captur sonbaharda Türkiye'ye gelecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir