JAECOO'dan 2 yeni hibrit

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

JAECOO, SUV ürün yelpazesini 2 yeni hibrit modeliyle genişletiyor! Çinli otomotiv markası JAECOO yeni enerji çağına öncülük ediyor. Bu kapsamda JAECOO, 25 Nisan'da Çin'in başkenti Pekin'de başlayacak 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı'nda ilk kez JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini tanıtacak.

“Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” temasıyla yer alacak marka, aynı zamanda fuarda yeni Off-Road enerji haritasını ve yeni enerjilerin geliştirilmesine yönelik global stratejisini de açıklayacak ve bir ürün, bir teknoloji yaratacak. ve üstün teknoloji. küresel ölçekte hizmet zinciri. JAECOO markası, küresel kaynakları bir araya getirirken küreselleşme sürecini sürekli olarak ilerletmektedir. Ancak marka, yerel operasyonlarını her pazara uyarlıyor, hızlı bir şekilde özel ve bağımsız bir satış ve servis ağı sistemi kurarak sağlam bir temel oluşturuyor. JAECOO, tanıtım etkinlikleri ve dünya çapındaki yapılanma girişimleriyle küresel pazarlardaki varlığını hızla genişletmeye devam ediyor.

JAECOO'dan 2 yeni hibrit

Yeni teknolojiler yolda

Tüm dünyanın heyecanla beklediği 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı, 25 Nisan'da görkemli bir şekilde başlayacak. Çinli marka, fuarda ilk kez yeni enerji ailesinden JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV modellerini tanıtacak. Bu ilk gösteri, JAECOO'nun “yeni ürünler, yeni teknolojiler ve yeni ekosistem” anlayışıyla yeni enerji çağına girişini işaret ediyor. JAECOO, hibrit modelleriyle yeni Off-Road enerji pazarının öncüsü! JAECOO markasının geçen Nisan ayındaki küresel lansmanından bu yana kaydettiği ilerleme dikkate alındığında şirket, oldukça dinamik olan otomotiv sektörünün nabzını tuttu.

Özelleştirilmiş off-road sektöründe inovasyona odaklanan ve “Klasikten, klasiğin ötesinde” felsefesine bağlı kalan JAECOO, üst düzey JAECOO 7 off-road modeli ve lüksüyle dünya çapındaki kullanıcılara öncü teknoloji ve ürünler sunmaktadır. Arazi aracı. JAECOO 8 yol modeli, geçtiğimiz yıl Doğu Avrupa, Meksika, Güney Afrika ve Suudi Arabistan dahil olmak üzere birçok ülke ve bölgede pazara hızlı bir giriş yaparak Dünya çapındaki off-road tutkunlarının beğenisini kazandı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir