Çin 4×4 JAECOO Türkiye'ye geliyor

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Markanın ilk şehir içi off-road modeli JAECOO 7'yi yollara çıkarmaya hazırlanan JAECOO, gelişmiş sürüş destek sistemleriyle zorlu arazi koşullarına otoyol konforunu getirecek. En küçük detaylara kadar titizlikle tasarlanan JAECOO 7, kendine özgü “tetris” farları, köşeli dış tasarım çizgileri, gizli kapı kolları ve kullanışlılığıyla etkileyici bir tasarım bütünlüğüne sahip. JAECOO 7, kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş seçenekler sunsa da üstün performansıyla off-road SUV pazarında yeni bir trende öncülük edecek.

“Klasikten, klasiğin ötesinde” felsefesiyle Nisan 2023’te tanıtılan yeni nesil arazi aracı markası JAECOO, ilk şehir içi arazi modeli JAECOO 7’yi Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Yüksek teknoloji donanımı ve sürüş sistemleriyle hem şehir içi hem de arazi koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan JAECOO 7, Türkiye'de tanıtıldı.

Çin 4x4 JAECOO Türkiye'ye geliyor

Yeni nesil off-road SUV’ların öncüsü olacak

JAECOO'nun ilk SUV modeli JAECOO 7, yeni off-road SUV deneyiminin öncüsü olarak yollara çıkıyor. JAECOO 7, güçlü ve estetik tasarımıyla segmentinin en iddialı modeli olacak. Araç, küresel bir tasarım ekibinin bilgi ve uzmanlığını birleştirerek markanın benzersiz tasarım dilini yaratıyor. JAECOO 7, farklı kentsel görünümü bir arazi aracının dayanıklılığıyla birleştiriyor. Köşeli şekli dayanıklı bir görünüm sunarken, yan cephedeki düz çizgiler tasarıma güç katıyor. En küçük detaylara kadar titizlikle tasarlanan JAECOO 7, imza niteliğindeki “tetris görünümlü” farları, dış tasarımı, gizli kapı kolları ve kullanışlılığıyla etkileyici bir tasarım bütünlüğüne sahiptir. Tasarımıyla ilk görüşte kalpleri fetheden yeni nesil şehir içi arazi aracı JAECOO 7, JAECOO ARDIS'in (All Road Driving Intelligent System) yenilikçi ve tescilli teknolojisiyle etkileyici bir sürüş deneyimi sunuyor. Bu gelişmiş sistem, JAECOO 7'nin şehir içi, banliyö, otoyol, kum, su, kar ve çamur koşullarında yedi farklı sürüş senaryosunda güvenle hareket etmesini sağlayarak kullanıcılara tüm sürüş koşullarında üst düzey bir sürüş deneyimi sunuyor.

Türkiye'de yılın ikinci yarısında

JAECOO 7, yalnızca geleneksel arazi araçlarının üstün arazi performansını sunmakla kalmıyor, aynı zamanda geleneksel arazi SUV'ları için büyük bir yeniliğe işaret eden modern ve akıllı unsurları da bünyesinde barındırıyor. Gücünü inovasyondan alan JAECOO, ürünlerinin, teknolojisinin, perakendecilerinin ve ekosisteminin Türkiye ve Avrasya pazarlarındaki değer zincirinin tamamına yayılmasını hızlandırıyor. Planlara göre JAECOO 7, yılın ikinci yarısında resmi olarak Türkiye pazarına girecek. Dolayısıyla JAECOO 7, Türk kullanıcılarına daha kişiselleştirilmiş seçenekler sunarken, üstün performansıyla da Türkiye off-road SUV pazarında yeni bir trende öncülük edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir