Yeni Opel Frontera yüzünü gösterdi

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Verimli, tamamen elektrikli 48 Volt hibrit güç seçenekleriyle müşterilerine seçim özgürlüğü sunacak olan yeni Frontera, heybetli silueti, “Yıldırım” logolu yeni Opel Visor ön paneli ve geniş çamurluk tasarımıyla sağlam bir görünüm sergiliyor. . Ayrıca çift geniş ekranı, ergonomik ön koltukları ve akıllı depolama çözümleriyle keyifli bir iç mekana sahip olan yeni model, kablosuz şarj ünitesi ve ek USB portlarının yanı sıra pek çok akıllı çözüm de sunuyor.

Yeni Opel Frontera yüzünü gösterdi

Bagaj hacmi 1600 litre

1.600 litreye varan bagaj hacmiyle geniş aileler de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden yeni Opel Frontera, tavan rayları sayesinde üstün işlevsellik sunuyor. Opel, yeni Frontera ile her araç segmentinde en az bir elektrikli model sunma hedefine bir adım daha yaklaşıyor. Alman otomobil üreticisi Opel, uzun başarı öyküsünde yeni bir sayfa açıyor. Bu kapsamda Opel, yeni Frontera modelinin ilk görsellerini dünyayla paylaştı. Yeni Opel logosunun ilk temsilcisi olan bu keyifli ve ferah yeni SUV, baştan itibaren elektrikli motor seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulacak. Ayrıca müşteriler Frontera'nın 48V hibrit teknolojisine sahip versiyonunu da seçebilecek.

Akıllı çözümler var

Opel'in ünlü “kanat imzası”, gövde renginde parçalarla ayrılmış üç far kümesi içeren modern görünümüyle parlıyor. Yandan görünüm, geniş kabini görsel olarak bölen ayırt edici bir C sütununu ortaya çıkarıyor. Ayrıca öne çıkan tamponlar yoldaki sağlam duruşu güçlendiriyor ve yeni modele modern bir görünüm kazandırıyor. Bağlantı ve konfor sağlayan akıllı çözümler. Modern görünüm, akıllı tasarımın pratiklikle buluştuğu iç tasarımda da devam ediyor. Gösterge paneli ve kapılardaki dekoratif detaylar iç mekanı görsel olarak daha ferah hale getiriyor. Ayrıca 10 inçlik iki ekranlı yeni nesil bilgi-eğlence sistemiyle sunulan Opel'e özel tamamen dijital Pure Panel gösterge paneliyle birlikte cesur ve zarif bir görünüme sahip yeni direksiyon, çekici bir yapıya sahip.

hibrit versiyonlar

Tüm yeni Opel modelleri gibi yeni Frontera da sadece cesur ve sade tasarımıyla değil, aynı zamanda çevresel sorumluluğun ön planda olduğu performansıyla da göz dolduruyor. Müşteriler, tamamen elektrikli modelin yanı sıra 48V hibrit teknolojisine ve yüksek verimli aktarma organlarına sahip versiyonları da seçebilecek. Yeni Frontera'da hangi aktarma organı tercih edilirse edilsin, özel şasi tasarımı sayesinde müşterilere üst düzeyde sürüş keyfi sunacak.

Rüsselsheim'daki Opel mühendisleri, Alman otobanlarında yüksek hızda seyahat ederken bile gövde kontrolünün optimize edilmesine ve Opel'e özgü sürüş özelliklerinin gerçekleştirilmesine büyük önem verdi. Yenilikçi ve çarpıcı tasarımı, akıllı ve eğlenceli çözümlerinin yanı sıra elektrikli veya hibrit güç aktarma organlarıyla sokaklara çıkacak yeni Opel Frontera, Alman markasının elektrifikasyon konusunda ne kadar ciddi olduğunu ve bu taleplere nasıl cevap verdiğini bir kez daha ortaya koyuyor. birden fazla müşteri türünün ihtiyaçları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir