En ucuz Alfa Milano olacak

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Alfa Romeo Stil Merkezi imzasını taşıyan MILANO, markanın özgün stilistik özelliklerinin yeniden yorumlanmasını temel alan ve ilk görüşte duygusal bir bağ oluşturan çizgilerle kendi segmentinde güzellik kavramını yeniden tanımlıyor. MILANO, etkileyici tasarımı konfor ve sınıfının en iyisi sürüş dinamikleriyle birleştiriyor. MILANO, hibrit veya elektrikli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

136 beygir gücünde araba

Alfa Romeo, sportifliğini en iyi şekilde yansıtacak şekilde mekanik kendinden kilitlemeli diferansiyel, kendi kategorisinde en doğrudan direksiyon oranı, özel ön ve arka viraj denge çubukları, artırılmış tekerlek izi, spor süspansiyon, özel fren sistemi ve 20 inçlik fren sistemi ile donatılmıştır. tekerlekler. MİLANO'nun hibrit versiyonu IBRIDA, 136 beygir gücündeki 48 V Hibrit VGT (Değişken Geometri Turbo) motorla tüm dünyada yollara çıkmaya hazırlanıyor. FWD HYBRID çift önden çekişli motorun yanı sıra Q4, dört tekerlekten çekişli olarak da tercih edilebiliyor. Mayıs ayında markanın online satış kanalı online.alfaromeo.com.tr/ üzerinden MİLANO'da ön satışa sunulacak. Teslimatlar eylül ayından itibaren yapılacak. Teslimatlar eylül ayından itibaren yapılacak. MILAN, markanın kompakt segmente dönüşünü bekleyen Alfa Romeo hayranlarını (Alfisti) şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Kategorisinin en sportif ve en heyecan verici otomobili olan yeni model, yeni nesil Alfisti'nin yanı sıra Giulietta ve Mito meraklılarını da etkileyecek.

Amaç geniş bir yelpazeye ulaşmak

Kendi segmentinde kendine özgü tarzıyla öne çıkan MİLANO, kitlelere farklı ve çekici bir otomobile ulaşma imkanı sunuyor. Yeni tasarım diliyle yeni nesil kullanıcıları markaya çekmeyi hedefleyen MILANO, sportif sürüş özelliklerini günlük kullanımdaki pratiklikle birleştiriyor. MILANO, genel modellerden türetilen spor versiyonların hakim olduğu bir segmentte yer alıyor; Kendini, etkileyici stili konfor, bağlantı ve sürüş dinamikleri açısından en ileri teknolojilerle birleştiren benzersiz ve harika bir otomobil olarak sunuyor. MILANO'nun, tasarımın ve ekipmanın estetik özelliklerine bakılmaksızın hibrit ve tam elektrikli versiyonları bulunmaktadır. Sportif sürüşte konfordan ödün vermeyen MILANO, 400 litre ile premium rakipleri arasında en büyük bagaj hacmini sunuyor. Kendi segmentinde güzellik algısını yeniden tanımlıyor.

elektrik güçleri

156 ve 240 HP olmak üzere iki farklı güç versiyonu bulunan elektrikli MILANO, her Alfa Romeo gibi kusursuz bir performansa sahip olacak. Enerji yoğun 54 kWh batarya, 156 hp versiyonda WLTP ölçümlerine göre şehir içinde ortalama 410 kilometre ve 590 kilometre menzil sunacak. Yeni MILANO'yu şarj etmek de çok basit. 100 kW DC hızlı şarj istasyonlarında akü, 30 dakikadan kısa sürede %10 kapasiteden %80 kapasiteye kadar şarj edilebiliyor. Ayrıca MILAN, hibrit versiyonuyla şarj gerektirmeden elektrikli mobilite de sunacak. MILANO'nun bu HYBRID versiyonu önümüzdeki dönemde premium segmentte mutlak bir yenilik olan önden çekişli veya Q4 dört tekerlekten çekişli olarak satışa sunulacak. MILANO IBRIDA, 136 beygir gücünde ve 48 V gücünde Hibrit VGT (Değişken Geometrili Turbo) mimarisine sahiptir. 1,2 litrelik 3 silindirli turbo motor, 48 volt akü ve 21 kW elektrik motorundan oluşan bir elektrik sistemiyle birleştirildi. Yenilikçi 6 vitesli çift kavramalı şanzıman maksimum verimliliği garanti eder.

En ucuz Alfa Milano olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir