Yeni Nissan Juke sokaklara çıkıyor

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Lansmana çıktığı 2010 yılından bu yana dünya çapında 1,3 milyondan fazla üretim yapan ve Türkiye'de 37 binin üzerinde satış yapan Nissan Juke, yenilenen özellikleri ve çarpıcı renkleriyle Türkiye pazarına sunuldu. Nissan'ın Sunderland fabrikasında üretilen Nissan Juke, ilk neslinin popülaritesinin ardından müşteri talebine yanıt olarak ikonik sarı dış rengini yeniden tanıttı.

Nissan tasarımcıları ve mühendisleri, Juke'un iç mekanında, araçtaki yaşam kalitesini artırmak için yeni sarı rengin yanı sıra yeniden tasarlanan orta konsol ve gösterge paneliyle önemli değişiklikler yaptılar. İç mekanda kullanılan yeni malzemeler, konfor ve ergonomik iyileştirmelerin yanı sıra otomobilin bağlantı özellikleri daha büyük bir dokunmatik ekran ve ileri teknolojik özelliklerle güncellendi. Ayrıca Juke'un dinamik özelliklerini hem dış hem de iç detaylarda vurgulayan yeni N-Sport donanım paketi, sıra dışı özellikleriyle şehrin en dikkat çekici aracı olarak ürün gamına girdi.
İkonik renk parlak

Yeni Nissan Juke ile yeniden sunulan İkonik Sarı dış renk seçeneği, markanın birinci nesil Juke'un sarı rengini seven müşterilerin taleplerine yanıt veriyor. Yeni ikonik sarı renk, önceki nesil Juke'un sarı renginden farklı bir tonda Nissan'ın ürün yelpazesine giriyor. Bir önceki Juke'ta sunulan sarıya kıyasla yeni sarı, daha çarpıcı ve modern bir görünüm sunuyor. Yeni Nissan Juke'un N-Sport donanım paketinde yeni gövde rengi İkonik Sarı, siyah tavan, siyah yan aynaların etkisi bulunuyor. . , N-Sport jantlar ve dış detaylar, ön ızgara ile AB sütunları arasındaki kontrastla daha da güçlendiriliyor. Tüm bu ayrıntılar Juke'un ilgi çekici, havalı ve farklı tavrını güçlendiriyor.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem, yeni Nissan Juke'ye olan heyecanını şu şekilde paylaştı: “Nissan ailesinin dinamik üyesi Juke, her zaman tarzıyla dikkat çeken bir araç olmayı başardı. Türkiye'de sevilen ve talep gören gerçek bir şehir SUV'si olarak kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan Juke, bu yeni görünümüyle birlikte gelen özellikler sayesinde artık çok daha premium ve renkli dünyasında çok daha konforlu olacak. Aracımıza ve onun olağanüstü ruhuna güveniyoruz. “Sınırları zorlayan yeni ruhuyla, tasarım ve konforun mükemmel birleşimini ileri güvenlik teknolojileriyle standart olarak sunarak B-SUV sınıfının kurallarını yeniden tanımlayacak.”

Dahili güncellemeler

Göz alıcı ve ikonik bir dış cepheye sahip olan Juke'un renk paletine ikonik Sarı dış rengin eklenmesi sadece bir başlangıç. Ayrıca iç mekanda Nissan'ın tasarım ve mühendislik birimleri tarafından yürütülen önemli çalışmalar, aracın içindeki yaşam kalitesini artırdı. Yeni Nissan Juke'un direksiyonuna geçtiğinizde fark ettiğiniz ilk değişiklik, merkezi bilgi-eğlence ekranının boyutunun artması.

Artık köşeden köşeye 12,3 inç boyutunda olan dokunmatik multimedya ekranı, ekranın sonundaki dokunmatik kontrollere kolaylıkla erişilebilmesini sağlamak için sürücüye doğru 8° açılıdır ve kabinde i Juke müşterilerinin onu gerçekten sevdiği hissini artırır. Geliştirilen bu bilgi-eğlence sistemi, yeni Nissan Juke'un tüm paketlerinde standart olarak sunuluyor. Yüksek çözünürlüklü ekranı (1920 x 720 piksel) ile 12,3 inçlik tam TFT dijital gösterge paneli, sürücünün tercihlerine göre ekrandaki bilgi kombinasyonunu görüntüleyecek şekilde yapılandırmasına olanak tanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir