Citroen tüm ticari araçlarını yeniledi

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Yeni marka logosunun ilk kez kullanıldığı Berlingo Kombi, Berlingo Van, Spacetourer, Jumpy Panelvan ve Jumper'dan oluşan hafif ticari ürün gamı ​​yenilenerek Türkiye'de satışa sunuldu. Dış ve iç tasarımı yenilenen, teknolojik ve güvenlik donanımları arttırılan yeni modellerin tamamı artık otomatik şanzıman seçeneğini de sunuyor.

Citroën'in yenilenen ticari modelleriyle her segmentte eksiksiz bir ürün gamı ​​sunduğunu belirten Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım, şunları söyledi: “Ticari araç segmenti bizim için çok önemli. Ticari araçlar toplam pazarın %22'sini oluştururken, satışlarımızın %28'i ticari araç modellerinden geliyor.

Bu söylemimizi yenilenen ürün yelpazemizle daha da güçlendiriyoruz. 2023 yılında pazarın en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası olarak bu iddiamızı şimdiden hayata geçirdik. Citroën, her şeyden önce sunduğu konforla rakiplerinden farklılaşan bir marka. Yenilenen ticari ürün yelpazemizin sunduğu yüksek konfor, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimizdir.

Müşterilerin Citroën markasını tercih etmelerindeki en önemli faktörlerden birinin bu üstün konfor seviyesi olduğunu açıkça söyleyebiliriz” dedi. Hafif ticari araç segmentinde 2023 yılını yüzde 6,7 pazar payıyla 5'inci sırada tamamladıklarını hatırlatan Selen Alkım, şöyle konuştu: “Geçen yıl 17 bin hafif ticari araç satışı gerçekleştirdik. 2024 yılında segmentteki konumumuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. “Konforu, geniş iç hacmi, sürüş dinamikleri ve üst düzey donanımları sayesinde müşterilerimizin binek otomobillere alternatif olarak tercih ettiği ürün öncelikle Berlingo Combi'dir. ” diye ilan etti.

Ürün yelpazesinde teknolojik doping

Markanın hafif ticari araç pazarındaki belirleyici ismi olan yeni Berlingo Kombi, yeni tasarımı ve akıllı donanımlarıyla öne çıkıyor. Feel Bold, Shine ve Shine Bold olmak üzere 3 farklı donanım seviyesinde pazara sunulan yeni Berlingo Kombi, 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçeneklerine sahip.

Feel ve Feel Bold donanım seçenekleriyle satışa sunulan Berlingo Van, otomatik şanzıman seçeneğine de sahip olan 100 ve 130 beygir gücündeki 1,5 litrelik BlueHDi motorla yollara çıkıyor. Citroën Spacetourer, güçlü dizel motoru ve otomatik şanzımanıyla artık tek paket olarak sunuluyor. Markanın orta boy ticari modellerinden biri olan Jumpy Panelvan, yeni ECO-LED farlarıyla artık daha şık bir görünüme kavuşuyor.

Citroen tüm ticari araçlarını yeniledi

Otomatik şanzıman seçeneği ve iki farklı güç alternatifiyle sunulan yeni Jumpy Panelvan, Teknoloji Paketli binek otomobille kıyaslanabilir donanıma sahip. Citroën'in hafif ticari ürün grubunun en büyük oyuncusu olan yeni Jumper, 13 ve 15 metreküp yükleme alanı ve 3,5 ile 4,2 ton arasında değişen yük kapasitesiyle dikkat çekiyor. 2.2 litrelik BlueHDi motor ve iki farklı güç seçeneğiyle satılan yeni Jumper, aynı zamanda EAT8 otomatik şanzıman seçeneğini de sunuyor.

Citroën sunduğu üstün konforla rakiplerinden ayrışıyor!

Citroën'in yenilenen ticari modelleriyle her segmentte eksiksiz bir ürün gamı ​​sunduğunu belirten Citroën Türkiye Genel Müdürü Selen Alkım, şunları söyledi: “Ticari araç segmenti bizim için çok önemli. Toplam pazarın %22'sini ticari araçlar oluştururken, satışlarımızın %28'ini ticari modellerden oluşturuyor. Marka kimliğimizi yansıtan yüksek konforla rakiplerimizden farklılaştığımızı açıkça söyleyebiliriz.

Yenilenen ürün yelpazemizle iddiamızı daha da güçlendiriyoruz. “2023 yılında pazarın en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası haline gelerek bu açıklamayı gerçeğe dönüştürdük” dedi. Markanın konfor özelliklerine vurgu yapan Selen Alkım, şunları söyledi: “Citroën markası sunduğu yüksek konforla rakiplerinden ayrışıyor. Müşterilerin Citroën markasını tercih etmesinin en önemli faktörlerinden birinin bu üstün konfor seviyesi olduğunu açıkça söyleyebiliriz” dedi.

Kombi segmentinin öncüsü Berlingo!

Hafif ticari araç segmentinde 2023 yılını yüzde 6,7 pazar payıyla 5'inci sırada tamamladıklarını hatırlatan Selen Alkım, şöyle devam etti: “Geçen yıl 17 bin hafif ticari araç satışı gerçekleştirerek dünyanın en hızlı büyüyen hafif ticari araç markası olduk. yıl'.” 2023 yılını geride bıraktık. 2024 yılında da segmentteki yerimizi daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Kombi segmentinde öncü olan Berlingo modelimizin bilinirliği şimdiden çok yüksek. Ancak sunduğu özellikler nedeniyle büyük beğeni toplayan ve arabalara alternatif olarak tercih edilen bir modeldir. Bu avantajları göz önünde bulundurarak hedefimiz her zaman yüksek satış hacimlerine ve yüksek segment payına ulaşmaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir