Yaris Hibrit ve Yaris Cross Hibrit satışa sunuldu

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Yeni Yaris Hibrit hatchback B modeli 1 milyon 255 bin TL'den başlayan özel lansman fiyatlarıyla sunulurken, Yeni Yaris Cross Hibrit B-SUV modeli 1 milyon 490 bin TL'den başlayan özel lansman fiyatlarıyla kullanıcıları bekliyor. Online rezervasyon yoluyla ve Toyota bayilerinden satın alınabiliyor Her zaman müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ilke edinen Toyota, müşterilerinin onlara ulaşabilmesi için bu modelleri online rezervasyon yoluyla ve Toyota merkezlerinde satışa sundu. Yeni Yaris Hibrit ve Yeni Yaris Cross Hibrit modelleri. New Yaris Hybrid'in tüm versiyonları ve New Yaris Cross Hybrid'in Passion X Pack versiyonunun online rezervasyon kanalında sunulması, markanın yıllar içinde geliştirdiği güçlü satış ve asistans ağını dijital platformlara taşıyor. Bu modelleri satın almak isteyen müşterilerimiz, online rezervasyon yoluyla satın alma yolculuğuna çok kolay bir şekilde başlayabilirler.

Geniş ürün yelpazesi

Toyota müşterileri, diledikleri araç, donanım ve rengi seçtikten sonra www.toyota.com.tr adresinden kredi kartı veya dijital bankacılık aracılığıyla 30 bin TL kapora ile araçlarını rezerve edebiliyor. İki farklı güç çıkışına sahip tam hibrit seçeneğiyle geldi. Toyota, markanın en yeni hibrit teknolojilerine sahip Yaris Hibrit ve Yaris Cross Hibrit modellerini tanıttı. Tamamen hibrit ürün yelpazesinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Toyota, Yaris Hybrid ve Yaris Cross Hybrid modellerinde sunduğu iki farklı güç seviyesine sahip hibrit motor seçenekleriyle bu çeşitliliği daha da artırdı. Yenilenen ve iddiasını daha da ileriye taşıyan Yeni Yaris Hibrit ve Yeni Yaris Cross Hibrit, yüksek verimliliğiyle öne çıkan 116 HP gücündeki tam hibrit versiyonu ve yüksek performansı bir araya getiren 130 HP gücündeki tam hibrit versiyonuyla tercih edilebiliyor. düşük yakıt tüketimi ile. En yüksek performanslı full hibrit versiyonlar %12 artışla 130 HP motor gücüne ve %30 artışla maksimum 185 Nm torka ulaştı. Bu sayede Yaris Hibrit 0'dan 100 km/saat hıza 9,2 saniyede ulaşırken, Yaris Cross Hibrit 0'dan 100 km/saat hıza 10,7 saniyede ulaşıyor. Her iki model de düşük yakıt tüketimi ve düşük CO2 emisyonuyla dikkat çekiyor.

Yaris Hibrit ve Yaris Cross Hibrit satışa sunuldu

yakıt konusunda cimri

Yaris Hibrit'in tüketimi 3,9 lt/100 km'ye düşerken, B-SUV Yaris Cross Hibrit modelinin tüketimi ise sadece 4,5 lt/100 km'dir. Yeni Yaris Hibrit, 96-116 g/km'lik düşük CO2 emisyonuyla dikkat çekerken, Yaris Cross Hibrit, 101-116 g/km'lik CO2 emisyonuyla sınıfının en düşük değerlerini sunuyor. 116 HP gücündeki tam hibrit versiyon, 116 HP gücü ve 141 Nm torkuyla düşük hızlarda daha güçlü tepkiler vermek ve elektrik motorunu daha uzun süre kullanarak verimliliği artırmak amacıyla geliştirildi. Seyahat etmeyi daha eğlenceli hale getiren dijital bir kullanıcı deneyimi. Yeni Yaris Hibrit ve Yaris Cross Hibrit, son teknoloji bilgi ve eğlence sistemleriyle tamamen yeni bir dijital kullanıcı deneyimi sunuyor. Yenilenen modeller, versiyona bağlı olarak 12,3 inçlik dijital ekranın yanı sıra daha sezgisel tepkiler sağlayan 10,5 inçlik multimedya ekranı da içeriyor. Kendi kategorisinde eşi benzeri olmayan ekranlar, her koşulda en iyi görüşü sağlayacak şekilde konumlandırılıyor.

Güçler 116 ve 130 HP

Yaris Hybrid'in iki donanım seviyesi vardır. Toyota, Yaris Hybrid modelini Türkiye'de iki donanım seviyesiyle satışa sundu: 116 HP'lik Hybrid Flame ve 130 HP'lik Hybrid Passion X-Pack. Her iki donanım seviyesi de yüksek standartları ile dikkat çekiyor. Hybrid Flame, 9 inç multimedya sistemi, otomatik klima kontrolü, arka görüş monitörü, Kablosuz Apple Car Play ve Android Auto ve LED fren lambaları dahil olmak üzere çok sayıda standart özellikle donatılmıştır. Hibrit Tutku Özelliklerinde sunulanlara benzer. Yaris Cross Hybrid dört donanım seçeneği sunuyor. Kısa sürede büyük beğeni toplayan ve çok sayıda ödül kazanan Yaris Cross Hybrid, artık yenilenen versiyonuyla Hybrid Dream 116 HP, Hybrid Flame 116 HP, Flame X-Pack 116 HP ve 130 HP X-Pack Hybrid Passion olarak dört donanıma sahip. Seçenekler: Giriş seviyesi Hybrid Dream'den başlayarak zengin bir donanım sunan Yaris Cross Hybrid'de akıllı giriş sistemi, 9 inç multimedya sistemi, 7 inç renkli TFT ekran, arka görüş monitörü, kablosuz Apple Car Play ve Android Auto, kablosuz şarj ünitesi yer alıyor. ve Ortam. Aydınlatma standart olarak sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir