Türkiye'de EQA ve EQB yenilendi

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Yeni EQA ve EQB modelleri, yenilenen görünümleri, verimlilik yükseltmeleri ve kullanışlı donanımlarıyla artık daha da çekici. Avrupa'da bu yılın başlarında satışa sunulan, yakın zamanda güncellenen model serilerinden EQA 250+'ın ağırlıklı birleşik elektrik tüketimi (WLTP) ve ağırlıklı birleşik karbon (CO2) emisyonları 16,7-14,4 kWh/100 km'ye eşit:

0 gr/km[1]EQB 250+'ın WLTP'si 17,5-15,2 kWh/100 km'dir ve ağırlıklı birleşik karbon (CO2) emisyonları: 0 g/km. Araçlarda AMG Tasarım Konsepti standart olarak sunulurken tercih edilen donanım seçenekleri ise ek seçeneklerle birlikte Advance Plus ve Premium paketler oluyor. Müşteriler, renk seçenekleri, iç ve koltuk kaplamaları, iç tasarım detayları, jantlar gibi çeşitli araç özelliklerini kişisel zevklerine göre tasarlayabiliyor. 5 koltuklu EQB için ilk kez isteğe bağlı olarak ESP römork dengeleyicili bir çeki demiri eklenebiliyor.

yeni iç mekan

Yeni iç mekan özellikleri arasında dokunmatik kontrol düğmelerine sahip güncellenmiş bir direksiyon simidi, Mercedes-Benz logosu detayı, açık gözenekli kahverengi ıhlamur ağacı vurgulu tasarım ve Mercedes-Benz yıldız desenli arkadan aydınlatmalı kaplama (AMG Tasarım Konsepti için standart) yer alıyor. EQA-EQB'de koltuk ısıtması, ortam aydınlatması, KEYLESS-GO ve metalik boya gibi pek çok donanım standart olarak sunuluyor. Tamamen dijital gösterge paneli, Advanced ve Superior paketlerinde standart olarak sunuluyor.

Burmester® Çevresel Ses Sistemi (Premium Pakette standart) artık güncellenmiş MBUX ile sürükleyici bir Dolby Atmos® ses deneyimi sunarak müziğe daha fazla alan, netlik ve derinlik kazandırıyor ve çaldığınız her ses ortamına uyum sağlıyor. Burmester® Çevresel Ses Sistemiyle birlikte sunulan Ses Deneyimleri, aynı özel ses ayarlarının kapsamlı bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir