Porsche 911 Turbo S Cabrio'nun muhteşem dönüşümü

Araç dönüşümleriyle ünlü Mansory'nin son harikası P9LM EVO 900 Convertible oldu. Sadece 7 adet üretilecek model, Porsche 911 Turbo S Cabriolet'yi temel alıyor.

Sınırlı sayıda araç dönüşümüyle tanınan Mansory'nin yeni oyuncağı, Porsche 911 Turbo S Convertible'ı temel alan “P9LM EVO 900 Convertible”.
Hem estetik hem de güç açısından büyük bir değişime uğrayan araç, geniş hava kanalları ve karbon fiberden üretilen gövde parçalarıyla son derece agresif bir tasarıma kavuştu.
Yapılan iyileştirmelerle aracın 650 beygir güç ve 800 Nm tork üreten 3,8 litrelik altı silindirli motoru, 900 beygir güç ve 1050 Nm tork üretebilir hale geldi.
Bu sayede araç maksimum 340 km/saat hıza ulaşabiliyor ve 0'dan 100 km/saat hıza 2,5 saniyede ulaşabiliyor. Bu, standart versiyona göre 0,3 saniyelik bir iyileşme anlamına geliyor.
Araç içerisinde tamamen kişiselleştirilebilir renkler kullanılmıştır. Tamamen karbon koltuklar, yarı karbon, yarı deri direksiyon ve üzerinde yer alan, vites değiştirmenin doğru zamanını gösteren LED'ler iç mekanın kalitesini artıran unsurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir