Togg T10X karlı piste çıktı ve performansıyla ilgi odağı oldu

Türkiye'nin birçok şehrinde sabit ve mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılarla buluşan Togg T10X, Kayseri Erciyes kayak merkezinde gösterdiği performansla ilgi odağı oldu.

Mobilite alanında faaliyet gösteren Türk küresel teknoloji markası Togg'dan yapılan açıklamaya göre Togg, 20 Ocak'tan itibaren yeni siparişler almaya başlayan T10X'i Türkiye'nin birçok şehrinde kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

T10X deneyimini Gaziantep'ten Samsun'a, İzmir'den Diyarbakır'a kadar ülke genelindeki kullanıcılarla buluşturan Togg, Erciyes Kayak Merkezi'ndeki Magna Otel'de kurulan mobil deneyim merkezinde de kullanıcılarla buluştu.

Kullanıcıların Tekir Gölü çevresinde oluşturulan pist alanında test ettiği T10X, performansıyla ilgi odağı oldu.

Kullanıcıların kar, buz ve rüzgar gibi zorlu koşullarda kullanma imkanına sahip olduğu T10X, yol tutuşu, güvenliği ve konforuyla üst notları alıyor. Erciyes Kayak Merkezi'nde kurulan merkez ve deneyimsel parkur, mart ayı sonuna kadar kullanıcıları ağırlamaya devam edecek.

BU YIL TAHSİLAT YOK, KISA TESLİMAT VAR

2024 yılında sipariş veren kullanıcılar, sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve ilgili üretim programına bağlı olarak T10X'lerini kısa sürede, herhangi bir çekiliş olmadan teslim alacaklar.

2024 üretim yılı T10X'in donanım versiyonlarına ve içeriklerine bakıldığında, standart 18 inç jantlara sahip olan V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim altyapısı, arkadan aydınlatma gibi “teknoloji ve konfor” özellikleri sunuyor. pencere karartması ve kendinden karartmalı iç dikiz aynası. ” ile sunulmaktadır.

Kullanıcılar istenirse uzun menzilli arkadan itişli V1 donanımını da satın alabilecek.

Standart 19 inç jantlara sahip olan V2 donanım tipinde V1'de sunulan özelliklere ek olarak elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, surround görüşlü park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri, ön cam ve ön cam yer alıyor. ısıtmalı koltuklar. arka koltukta ise “kış paketi” ve acil durumlarda otomatik olarak devreye giren çocuk algılama sistemi standart olarak sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir