Şehir içi SUV Lexus'tan geldi – Araba Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

LBX'in sıra dışı karakterini yansıtan bir lansmanla Türkiye pazarında kendine yer edinen SUV modeli, İstanbul'un kalbi Akaretler'de oluşturulan LBX Hub deneyim alanlarıyla birlikte sunuldu. Lexus LBX 2.290.000 TL'den başlayan fiyatlarla showroomlarda yerini alırken, bu sıra dışı modelle tanışmak isteyenler 3 Mayıs'a kadar Beşiktaş Akaretler'de oluşturulan LBX Hub'ları ziyaret ederek aracı yakından tanıyabilecek.

Kentsel SUV Lexus'tan geldi

Farklı atmosfer seçenekleri

LBX'in dünya prömiyerinden bu yana Lexus ile Avrupa başkentlerinde düzenlenen dört olağanüstü etkinliğe katılan Hadise, lansmanla birlikte markayla iş birliğini heyecan verici bir şekilde sürdürdü. Ekipman yok, sadece atmosfer! Lexus, LBX'in alışılmadık yaklaşımını yansıtmak için tanıdık donanım konseptini sonlandırdı. Giriş seviyesinden en üst donanıma kadar klasik ürün gamı ​​yaklaşımının kalıplarını yıkan LBX, herkesin yaşam tarzına ve tercihlerine uygun dört farklı “hisse” seçeneği sunuyor.

Bu dört atmosfer, üst düzey donanımlarıyla kullanıcıların kişiliklerini ve yaşam tarzlarını yansıtıyor. LBX, Avrupa'da olduğu gibi Türkiye'de de Elegant, Emotion, Relax ve Cool olarak adlandırılan atmosferlerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Elegant ve Relax, rafine bir duyguya odaklanırken, Emotion ve Cool daha sportif ve dinamik bir karakterle öne çıkıyor. Her şablon farklı müşteri türleri dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Kentsel SUV Lexus'tan geldi

İki tonlu gövde

LBX'in zarif atmosferi 2.290.000 bin TL'den, duygusal atmosferi 2.390.000 bin TL'den, rahatlatıcı atmosferi 2.575.000 bin TL'den ve serin atmosferi 2.650.000 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. LBX, premium segmentte kalıpları kırarak, lüksün tüm unsurlarını B-SUV segmentine taşıyarak farkını ortaya koyuyor.

Tüm ATM'lerde 18 inç alaşım jantlar, 9,8 inç dokunmatik multimedya ekranı, akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, akıllı telefon entegrasyonu, e-Latch elektronik kapı sistemi, ısıtmalı ön koltuklar, kablosuz şarj ve elektrikli bagaj kapağı gibi donanımlar standart olarak geliyor.

Emotion ve Cool modelleri iki renkli gövde ve 18 inç alaşım jantlara sahipken, Elegant ve Relax modelleri tek renkli gövde ve 18 inç cilalı jantlarla sunuluyor. LBX'in kabininde Emotion atmosferi, kırmızı vurgulara sahip delikli sentetik deri döşemeler ve koltuklar, orta konsol ve kapı kaplamalarındaki kontrast dikişlerle karakterize ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir