PEUGEOT'tan geleceğin otomobili – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

200 yılı aşkın inovasyon geçmişi ve markasının tarihi boyunca teknolojiye verdiği önemle PEUGEOT, keşif ve duyguyu müşteri deneyiminin merkezine yerleştirerek sürdürülebilir ulaşım yaklaşımını yeniden şekillendiriyor. PEUGEOT, VivaTech 2024'te dört farklı oturum düzenleyerek gerçek müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı ve sürüşe rehberlik etmenin yanı sıra gerçekliğe dayalı teknolojik yaratıcılığın da eğlenceyi artırmayı hedefliyor.

VivaTech 2024'te INCEPTION konsept otomobili ile sürüş deneyimini yeniden keşfetmeyi hedefleyen Fransız marka, devrim niteliğindeki Hypersquare direksiyon kontrolünü tanıtarak geleceğin otomotiv vizyonunu sunuyor.

Başlangıç ​​konsepti: geleceğin taşımacılığı

Peugeot'nun devrim niteliğindeki yeniliklerle dolu konsept otomobili INCEPTION, markanın geleceğin sürdürülebilir taşımacılığına yönelik iyimser vizyonunu ifade ediyor. İlk kez Las Vegas'ta dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarında tanıtılan INCEPTION, ilk kez Fransa'da VivaTech 2024'te sergilendi. Kedinin duruşunu daha da güçlendiren radikal tasarım dili, devrim yaratan iç tasarımı ve benzersiz bir deneyim vaadi ile Sürüş hissi veren Peugeot INCEPTION konsepti yeni bir çağ açıyor ve markanın gelecekteki elektrikli araçlarının habercisi oluyor.

PEUGEOT genlerini yeniden yorumlayarak tasarımda yeni bir çağ açan INCEPTION, dijital dünyaya uygun yüzey ve dokularla sade ve yalın bir tasarım dilini beraberinde getiriyor. Bu yeni tasarım dili geometrik, keskin ve duygusal çizgileri atletik kıvrımlarla birleştiriyor.

Peugeot'nun gelecek vizyonunu yansıtan 800 V mimariye sahip INCEPTION, 100 kWh pil kapasitesi sayesinde 800 km yol kat edebiliyor ve yenilikçi teknolojileriyle elektrik çağına yeni bir bakış açısı getiriyor. INCEPTION konsepti, yalnızca teknolojik açıdan değil, aynı zamanda iç mekanda sunduğu devrim niteliğindeki özelliklerle de markanın elektrikli ulaşım çağındaki vizyonunu temsil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir