Jeep Avenger e-Hybrid ile Türkiye'de

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Avenger e-Hybrid, 100 HP güç üreten opsiyonel 1,2 litrelik 3 silindirli motor, 48 volt lityum iyon akü ve yenilikçi elektrikli şanzıman 6 vitesli çift kavrama arasındaki uyum sayesinde yüksek verimlilik sunuyor. Jeep'in elektrifikasyona yönelik öncü yolculuğunun önemli bir parçası olan Avenger e-Hybrid, markanın sürüş becerisini düşük CO2 emisyonlarıyla birleştirerek mükemmel dengeyi sunuyor. Jeep Avenger'ın hibrit motor seçeneğiyle donatılmış versiyonu Haziran ayından itibaren Jeep® showroomlarında satışa sunulacak. 2024 yılının ilk 5 ayında kendi kategorisinde en çok satan elektrikli model olmayı başaran yüzde 100 elektrikli Jeep® Avenger'ın hibrit versiyonu da Türkiye yollarıyla buluşuyor.

1,2 litrelik motor

Geçtiğimiz yıl ilk tamamen elektrikli Avenger modelini tanıtan Jeep® markası, şimdi de Türkiye'de sunmaya hazırlandığı MHEV teknolojisini kullanan Avenger ile iddiasını daha da ileri taşıyor. Haziran ayından itibaren Jeep showroomlarında satışa sunulacak Avenger e-Hybrid, markanın yenilikçi ürün yelpazesini daha da genişletecek. Yenilikçi MHEV (mild hybrid) motor teknolojisiyle güçlendirilen yeni Avenger e-Hybrid, markanın üstün sürüş deneyimini daha düşük CO2 emisyonuyla sunuyor.

Jeep “Avenger e-Hybrid” ile Türkiye’de

Yeni Avenger e-Hybrid'e güç veren motor, üstün teknolojisi sayesinde konfor ve performans sunarak mükemmel ve çevre dostu bir sürüş deneyimi sunuyor. 6 vitesli E-DCT6 çift kavramalı otomatik şanzıman ve entegre elektrik motoruyla eşleştirilen Avenger e-Hybrid, müşterilerin düşük hızlarda tamamen bir elektrik motoruyla sürüş yapmasına olanak tanıyor. 100 HP güç üreten 1,2 litrelik 3 silindirli motora sahip olan Avenger e-Hybrid, 48 volt lityum iyon batarya ile yenilikçi 6 vitesli çift kavramalı elektrikli şanzıman arasındaki uyum sayesinde yüksek verimlilik sunuyor. Aracın yenilikçi aktarma organları 21 kW'lık bir elektrik motoru, bir invertör ve bir merkezi tahrik ünitesinden oluşuyor.

yakıt konusunda cimri

Avenger e-Hybrid'in öne çıkan özellikleri arasında gerçek bir hibrit deneyimi sunan 48V sistemi yer alıyor. Aracın yakıt tüketimi sadece 5,1 lt/100 km iken, motorun her koşuldaki yüksek performansı sürüş deneyimini artırıyor. Derecelendirme: Genel: :: Derecelendirme: 17 inç parlak gümüş alaşım jantlar, tam LED farlar, gövde renginde kapı kolları ve gümüş koruma plakaları gibi Genel Dış tasarım özellikleri, Avenger e-Hybrid'in Limited versiyonunda mevcuttur. Limited ve Summit donanım seçenekleriyle satışa sunulan ürün, mevcut. Limited'in kabininde birinci sınıf kumaş/vinil koltuklar, gümüş gösterge paneli ve iç kaplama ve deri direksiyon simidi gibi özellikler sunuluyor.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında 10,25 inç HD dokunmatik ekran, 10,25 inç tamamen dijital gösterge paneli, otomatik klima, Adaptif Hız Sabitleyici (ACC), otonom acil fren desteği, trafik işareti algılama, yol bakım asistanı şeridi, sürücü uykululuk uyarı sistemi, yokuş aşağı yer alıyor. Destek. Selec Terrain, 6 farklı sürüş moduna ve otomatik tutma fonksiyonlu elektrikli park frenine sahiptir. Avenger e-Hybrid'in Summit donanım paketi, Sınırlı donanıma ek olarak 18 inç elmas kesim alaşım jantlar, tam LED farlar ve arka lambalar, karartılmış camlar ve otomatik uzun farlar ve 8 farklı iç mekan aydınlatması gibi dış tasarım özelliklerini içeriyor. kabin seçenekleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir