Jaecoo off-road modeliyle Türkiye'de yaz

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Çinli otomobil markası JAECOO'nun ilk üst sınıf off-road SUV modeli JAECOO 7, Türkiye'de off-road pistlerine çıkmaya başladı. Test sürüşleri sırasında JAECOO 7'nin ARDIS akıllı arazi sürüş sistemi, aracın tüm arazileri fethetme yeteneğini gösterdi.

Çok seviyeli testlerle karşı karşıya kalan JAECOO 7, tırmanma, eğimden iniş, su geçişi, manevra kabiliyeti ve araziyi kurtarma konularında rakiplerini geride bırakan yetenekler sergiledi. JAECOO'nun Türkiye'deki ilk resmi etkinliği olan test sürüşlerinde, markanın ilk üst sınıf off-road SUV modeli JAECOO 7'nin gelişmiş özellikleri katılımcılardan büyük beğeni topladı. Benzersiz off-road estetiği tasarımı, güçlü off-road teknik becerisi, mükemmel güvenlik özellikleri ve ileri akıllı teknolojisiyle JAECOO 7, markanın Türkiye pazarındaki faaliyetlerinin temelini oluşturuyor. JAECOO 7, seçkin Türk tüketicilerinin off-road tercihlerini mükemmel şekilde karşılayan, çarpıcı bir SUV olmayı hedefliyor.

Jaecoo off-road modeliyle Türkiye'de yaz

Arazi koşullarında maksimum performans

JAECOO 7 modelini kapsamlı bir şekilde değerlendirmek için JAECOO markası, test parkurunda yokuşlar, geçitler, eğimli geçitler ve dik inişler gibi zorlu arazi engelleri oluşturdu. Çok seviyeli testlerle karşı karşıya kalan JAECOO 7, tırmanma, eğimden iniş, su geçişi, manevra kabiliyeti ve araziyi kurtarma konularında rakiplerini geride bırakan yetenekler sergiledi.

Test sürüşleri sırasında, JAECOO 7'nin ARDIS-Akıllı Her Arazide Sürüş Sistemi, aracın tüm arazileri fethetme yeteneğini gösterdi. JAECOO 7, ister kum, ister çamur, ister arazi olsun, teknolojik senaryo bazlı sürüş sistemleri sayesinde test sürüşü sırasında karşılaşılan çeşitli yol koşullarıyla mükemmel bir şekilde başa çıkabiliyor. Dik eğim senaryolarında, JAECOO 7'nin 200 mm'lik yerden yüksekliği, 21 derecelik yaklaşma ve 29 derecelik ayrılma açıları, kaba geçiş kapasitesi açısından tipik şehir SUV'larının çok ötesine geçerek karmaşık durumlarda bile üstün arazi yetenekleri sağlar.

5 yıldızlı küresel güvenlik standartları

Olağanüstü arazi performansının yanı sıra JAECOO 7'nin güvenlik ve koruma sistemleri de olağanüstü performans sunuyor.

Küresel beş yıldızlı güvenlik standartlarına göre geliştirilen araç, yolcu bölmesinin bütünlüğünü tamamen koruyan ve yolcu bölmesinin bütünlüğünü etkili bir şekilde azaltan, çelik kozaya benzer “5 boylamasına ve 3 yatay çerçeveli” büyük şok emici ikincil kirişler ve bir kafes ile donatılmıştır. dış etkilerden kaynaklanan hasarlar. Enerji alanı kapsül yapısını benimser. Aynı zamanda, JAECOO 7'nin yüksek dayanımlı çelik yapısı gövdenin %80'inden fazlasını oluşturur; 5,11 tavan basıncına kadar yük taşıma kapasitesi ve 23000 Nm/dereceye kadar burulma sağlamlığıyla genel güvenliği artırır Araç ve sürüş performansını önemli ölçüde optimize eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir