Ferrari'nin 40. yıl dönümü için transfer – Araba Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Ferrari, ilk kez 1984 Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan ve efsane bir model haline gelen GTO'nun 40. yılını kutlamaya hazırlanıyor. 2024 GTO Legacy Tour etkinliğiyle özel bir şekilde kutlama yapacak olan Ferrari, efsane otomobilleri bir kez daha buluşturacak. İtalyan markası, 1 – 5 Ekim 2024 tarihleri ​​arasında, ilk Şahlanan At süper otomobilinin kullanıcıları için İtalyan Dolomitleri'nin büyüleyici manzarası eşliğinde bir sürüş etkinliği düzenliyor.

Ferrari GTO organizasyonu, 2023 yılındaki ilk F40 temalı Legacy Tour etkinliğinin ikincisi olacak. İlk Legacy Tour, 39 katılımcıyla, Forte dei Marmi'den Maranello'ya, Apuan Alpleri ve Toskana kırsalından geçen rotada gerçekleşti. . 2024 Legacy Tour, Val Rendena'dan başlayacak ve Maranello'da sürüş gününü sonlandırana kadar etkileyici panoramalarıyla öne çıkan Dolomitleri içeren rotalardan geçecek.

Etkinlikte hazır bulunan GTO'lar, Ferrari Classiche uzmanları ve orijinal GTO geliştirme ekibinin bazı üyelerinin otomobilin sırlarını açıklayacağı Ferrari genel merkezinde buluşacak. Otomobiller daha sonra fabrikada sergilenecek ve 2024 GTO Legacy Tour, Fiorano Pisti'nde yapılacak bir geçit töreniyle sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir