Elektrikli tarım traktörle başlar – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

TürkTraktör şirketinin lideri Aykut Özüner, Konyalı çiftçilerle ilk kez bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Fuarda sergilenen elektrikli traktörün ülke tarımında yeni bir dönem açacağına inandığını belirten Özüner, şöyle konuştu: “1954 yılında temelleri atılan TürkTraktör gibi 2024 yılı da bizim için ayrı bir önem taşıyor. 70'inci yılımızı kutladığımız bu önemli yılda, Türkiye'de bir ilke imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türk mühendislerimiz tarafından 4 yıllık bir araştırma ve geliştirme süreci sonunda geliştirilen ve yılsonuna doğru pazara sunmayı planladığımız New Holland T3 Electric Power modelimizi Konya'da tanıtacağız.

“'Geleceğe Hazır' hedefimiz doğrultusunda verimli ve sürdürülebilir tarıma yönelik yoğun çalışmalar yürütürken, tarım sektöründe ezber bozan, çiftçi dostu ve çevreci elektrikli traktörümüzün, tarım sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olacağına inanıyoruz. Bu yolculuğun en önemli adımları” dedi. Özüner, Konya tarım fuarında 11 yeni traktör modeli ve elektrikli traktörü tanıttığını belirterek, şöyle konuştu: “17 yıldır aralıksız lider olduğumuz sektörde iddiamızı ortaya koyan yeni traktörlerimizi 2019 yılı için Konya'daki çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İlk kez.

T7 Auto Command PLMI, T7.340 HD, T580B, T580S, TT60 Classic, T5 Dual Command, T5 Electro Command modellerimizi New Holland markamızda ve Optum 340 CVX, JXE Multi, New Farmall C AD2 ve Farmall A AD4 serimizde sergiliyoruz. Case IH markamızın traktörleri. . “Zengin bir ürün yelpazesine sahip olduğumuz ekipman tarafında New Holland CX6.80 saman kıyıcılı biçerdöver, New Holland FR650 kendinden tahrikli silaj makinesi, New Holland ve Case IH yuvarlak balya makineleri ve mısır tablası yer alıyor. Ayrıca genel merkezimizde de bulundu. Fantini'dir” dedi.

Hassas tarım ürünlerinde ev sistemleri

Hassas tarıma yönelik TürkTraktör ürün gamında yer alan otomatik yönlendirme sistemi, akış ve uygulama kontrol sistemlerinin yanı sıra milli olarak geliştirilen filo ve araç takip sistemi TTConnect ve akıllı sürüş sistemi TTGuide da hizmete sunuluyor. TürkTraktör; Piyasadaki tüm traktör modelleriyle uyumlu ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan TTGuide yerli akıllı yönlendirme sistemini Konya Tarım Fuarı'nda çiftçilerin beğenisine sunuyor. Geniş dokunmatik ekranı, TürkTraktör'e özel arayüzü ve sınırsız kapsama alanına sahip doğrulama sinyali ile TTGuide sahaların yeni yıldızı oluyor. TTGuide, ekrandaki ışıklı sürüş talimatları sayesinde operatöre yardımcı olur ve operatörün iş için belirlenen hatlarda kalmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir