Citroen SUV yenilendi – Araba Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Tamamen yenilenen C3 Aircross, segmentindeki rekabetçi konumunu güçlendirecek benzersiz tasarımıyla yeni bir döneme giriyor. Dışarıdan bakıldığında daha güçlü ve zarif bir SUV silüeti sunan yeni C3 Aircross, artık daha kararlı, kaslı ve güçlü bir görünümle karşımıza çıkıyor. 4,39 metre uzunluğuyla yeni C3 Aircross, kompakt ve kullanışlı bir otomobil olmasının yanı sıra daha geniş bir iç mekan sunuyor. Hibrit ve tamamen elektrikli motorlarla yollarda satışa sunulacak yeni C3 Aircross, Citroën'in B segmentine girişinin devamını temsil ediyor.

C3 ile aynı tasarım dilini paylaşan yeni araç, benzersiz bir araç içi konfor deneyimi vaat ediyor. Yenilikçi ve ileri teknolojiye sahip modelleriyle otomotiv tarihinin en köklü üreticilerinden biri olan Citroën, iddialı modelini pazara sunmaya hazırlanıyor. B-SUV segmentinin yeni C3 Aircross'u yıl sonunda Türkiye'de satışa sunulacak. Sedan segmentinin iddialı üyesi olacak yeni C3 ile aynı tasarım kimliğini paylaşan yeni C3 Aircross, geniş iç hacmi ve gelişmiş araç içi konfor özelliklerini de sunuyor.

Citroen'in SUV'u yenilendi

uygun fiyatlı elektrikli araç

Citroën, baştan aşağı radikal biçimde yenilenen yeni C3 Aircross ile erişilebilir bir elektrikli araç olma iddiasını sürdürüyor. Daha fazla iç hacim, zengin motor seçenekleri ve üst düzey araç içi konfor özellikleri, yeni C3 Aircross ile segmentinde yepyeni bir dönem başlatıyor. C3 Aircross'un yeni Citroën logosuyla karakterize edilen dikey ön bölümü, 3 farklı bölüme ayrılan far tasarımıyla karakteristik bir ışık imzası sunuyor.

Oldukça modern bir görünüm ortaya koyan tasarım, aynı zamanda çift şeritli marka logosunu bazı unsurlara entegre ederek kaliteyi ve detaylara verilen önemi de ön plana çıkarıyor. Profilden bakıldığında SUV genlerini mükemmel bir dengeyle ortaya koyan Citroen C3 Aircross, düz tavan çizgisi ve 1,66 m tavan yüksekliği sayesinde tüm yolculara geniş yaşam alanı sunuyor.

200 mm'lik yerden yükseklik ile yeni C3 Aircross, daha fazla gövde koruması ve daha kolay erişimin yanı sıra daha yüksek ve daha güvenli bir sürüş konumu sunuyor. Geniş arka cam içeride bol miktarda ışık sağlar ve daha ferah bir sürüş sunar. Arka köşelerde bulunan ve tamponla uyum sağlayacak şekilde özelleştirilebilen yeni klipsler, otomobilini daha özel kılmak isteyenlere yönelik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir