Yenilenen Yamaha'lar yollarda – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Japonca'da güçlü memnuniyet ve coşku anlamına gelen “KANDO” deneyimini 1955 yılından bu yana müşterilerine sunan Yamaha, 13 yıldır üst üste Red Dot Tasarım Ödülleri'nde motosiklet kategorilerinde ödüller almaya devam ediyor. Bu kapsamda yenilenen Yamaha MT-09 ve XMAX 300 modelleri, 2024 Red Dot Ödülleri'nde “Ürün Tasarımı” kategorisinde ödüle layık görüldü.
4. kuşakla yolculuk

Dördüncü nesli, motosiklet dünyasının amiral gemisi modeli MT-09 ve Avrupa'nın önde gelen şehir içi ulaşım araçları arasında yer alan XMAX modelleri, Yamaha'nın birçok alanda olduğu gibi tasarım alanındaki başarısını da bu ürünlerle taçlandırıyor. ödüller. 13 yıldır üst üste verilen popüler MT-09 ve Yamaha The Red Dot Tasarım Ödülü, dördüncü nesliyle özgür sürüş keyfi sunan markanın tasarım alanındaki olağanüstü başarısını taçlandırıyor.

Şehirdeki rahatlık

Sezgisel çalışmayı destekleyen kontrol mekanizmasından, hava girişinin sesini ileten akustik amplifikatör ızgarasına kadar her detay, sürücünün duygularını harekete geçiren teknoloji ve tasarımla şekillendirildi. Dinamizm, konfor ve işlevsellik XMAX'ta bir araya geliyor! Yamaha, 2006'daki lansmanından 18 yıl sonra

Red Dot Tasarım Ödülü'ne layık görülen XMAX, insan ve makine arasındaki ilişkiye odaklanırken, mevcut nesliyle dinamizm, pratiklik ve konfor gibi özellikleri daha da ileriye taşıyor. Sport Scooter serisi modelinin spor motosikleti andıran güç özellikleri, kompakt tasarım ve konforla dar gövdede birleşerek duyguları harekete geçiren bir bütün oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir