Yeni Yamaha RayZR Türkiye'de! – Araba haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Yeni Yamaha RayZR, motosikletten ilham alan gövde tasarımı, Blue Core teknolojisi, 21 litrelik koltuk altı bagaj kapasitesi, yakıt tüketimini %4'e kadar azaltan Start-Stop sistemi, 99 kg ağırlık, LED farlar, iki seviyeli sürüş pozisyonu sağlayan özelliklere sahiptir. Daha rahat bir sürüş pozisyonu Geniş koltuğu, LCD gösterge paneli ve daha hızlı kalkışa olanak sağlayan ve ek destek sağlayan özel koltuk destek sistemi elektrik gücü ile iki tekerlekli araç dünyasına girmek isteyen tüketicilere güvenli ve dinamik bir taşıma çözümü sunuyor. . hareket halinde.

RayZR Türkiye'de sınırlı sayıda ve özel lansman stoğuyla 94.000 TL rekabetçi fiyatla satışa sunuldu. Yamaha'nın en hafif scooter modeli olarak öne çıkan RayZR, güvenilir, çevik ve eğlenceli yönlerinin yanı sıra çarpıcı tasarımı ve uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Yeni Yamaha RayZR, dinamik gövde tasarımına, Blue Core teknolojili motora, 21 litrelik koltuk altı bagaj kapasitesine, tüketimi %4'e kadar azaltan Start-Stop sistemine, 99 kg ağırlığa, LED farlara, iki tekerlekten çekiş seviyeleri daha konforlu bir yapıya sahip. sürüş konumu Geniş koltuğu, LCD gösterge paneli ve daha hızlı çalıştırmaya olanak tanıyan ve hareket halindeyken ek destek sağlayan özel elektrikli güç destek sistemiyle her koşulda kategori standartlarının üzerinde sürüş dinamiği vaat ediyor.

En hafif scooter modeli

Yamaha'nın sportif tasarım yaklaşımıyla modellenen yeni RayZR scooter modeli, dinamik motosiklet tarzı kaportası ve LED farlarıyla her bakışta öne çıkan bir şehir içi scooter olarak öne çıkıyor. Standart halojen farlara göre üstün performans sunan LED farlar, en karanlık yollarda bile güvenli sürüş vaat ediyor. Yeni RayZR, Eloksal Kırmızı ve Gece Siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tercih edilebiliyor. Bu çarpıcı görünümüyle scooter, motosikletten ilham alan ön kaportası, füme ön camı, köşe aynaları ve kontrast gövde renkleriyle şehir içi ulaşım sınıfına yeni ve dinamik bir tarz getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir