Türkiye'de bir ilk! D-Smart GO T10X kullanıcılarının hizmetinde

genişletmek

Mobilite alanında faaliyet gösteren Türk global teknoloji markası Togg ve D-Smart GO güçlerini birleştirdi. 100'den fazla canlı TV kanalı olan D-Smart GO, Togg'un dijital deneyim platformu Trumore Tru.Store uygulama mağazası aracılığıyla T10X kullanıcılarıyla buluştu. Böylece Türkiye'de ilk kez Togg T10X sınıfının en büyük bilgi-eğlence ekranında D-Smart Go ile canlı TV kanalları izlenebilecek.

Trumore dijital platformu üzerinden kullanıcılara akıllı yaşam çözümleri sunan Togg, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi için güçlü işbirliklerine devam ediyor. Türkiye'nin lider yayın platformu D-Smart GO ile iş ortaklığı yapan Togg, dünyada ses getiren en popüler filmleri, dizileri, heyecan verici spor etkinliklerini, belgeselleri, haberleri, yemek, çocuk, müzik, ulusal kanalları D-Smart GO ile buluşturuyor. T10X yolcuları için Tru.Store'da özel kanalları kullanıma sundu.

Bu sayede T10X kullanıcıları her ay yüzlerce yeni film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilecek ve canlı yayınları 72 saate kadar geri sarabilecek. D-Smart GO'yu Trumore uygulaması üzerinden etkinleştiren Togg kullanıcıları, bu hizmetten 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Türkiye'de bir ilk olan D-Smart GO, T10X kullanıcılarına hizmet veriyor

Hareket halindeyken sürücü ekranı kapanıyor, yolcu ekranından iletim devam ediyor

Keyifli bir seyahat deneyiminde güvenlikten ödün vermeyen T10X akıllı cihazda kullanıcılar, D-Smart GO'yu yalnızca park halindeyken izleyebilecek. Cihazın hareketi ile ekran kapanacak ve yolcu ekranından aktarım devam edecektir.

Togg Hakkında

Togg, fikri mülkiyet hakları Türkiye'ye ait olan ve küresel ölçekte rekabet edecek küresel bir USECASE Mobility®️ markasıdır. 25 Haziran 2018 tarihinde kurulan Togg, Anadolu Grubu Holding A.Ş., BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Zorlu Holding A.Ş.'nin bağlı ortaklığıdır. ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği birlikte çalışmalarını sürdürüyor.

Togg, alt markaları Trugo ve Trumore ile birlikte akıllı ve bağlantılı otomobiller etrafında oluşturduğu ekosistem içerisinde yeni teknolojiler, hizmetler, kullanıcı deneyimleri ve yeni iş modelleri geliştiriyor. İlk C segmenti akıllı cihaz olan T10X'in lansmanının ardından C segmenti T10F de üretim hattına girecek.Marka, 2030 yılına kadar 1 milyon akıllı elektrikli cihaz üretmeyi ve sonraki yıllarda aynı DNA'yı paylaşan yeni modeller üretmeyi planlıyor. olanlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir