Togg'da futbol şenliği! Tarihi maçı Togg'dan izlediler

genişletmek

Almanya'nın Dortmund kentinde oynanan EURO 2024 F Grubu'nun ilk maçında milli futbol takımımız, Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu'nun golleriyle Gürcistan'ı 3-1 yenerek turnuvaya galibiyetle başladı.

TRT 1'de yayınlanan ve hafızalara kazınan bu tarihi maç, Togg T10X sınıfının en büyük bilgi-eğlence ekranında görüldü. Türkiye'de ilk kez Togg kullanıcıları, araç şarj istasyonundayken veya park halindeyken ön paneldeki kullanıcı ekranından tarihi maçı an be an takip ederken, yolcular da tarihi maçı yan ekranlardan takip etti.

Togg ve D-Smart GO iş birliğiyle 3 ay önce oluşturulan bu proje, kullanıcılardan tam not aldı. Arda Güler'in nefes kesen golü başta olmak üzere Togg'un ön panelden maçı izlerken çekilen videolar sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

TOGG'DA FUTBOL FESTİVALİ

Togg'un Türkiye'nin önde gelen yayın platformu D-Smart ile işbirliği güçlenmeye devam ediyor. T10X üzerinden erişilebilen D-Smart GO, TRT'nin yayınladığı Euro 2024 maçlarını Togg ön panelinden kullanıcıların kullanımına sundu.

Togg'da futbol kutlaması Togg'da tarihi maça tanık oldular

Türkiye'de bir ilk olan bu uygulamayla Togg kullanıcıları Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanına ortak oluyor.

Türkiye'nin de yer aldığı Euro 2024'ün tüm maçları Togg ekranından canlı izlenebilecek.

HİÇBİR OYUNU KAÇIRMAYIN

D-Smart GO'da birçok farklı içeriğe sahip 100'ün üzerinde kanal bulunmaktadır. Yayınlar 72 saat yani 3 gün sonra geri yüklenebilmektedir. TRT'de yayınlanan Euro 2024 maçlarının kaçırılan anları, 3 günlük geri sarma fonksiyonu sayesinde yeniden izlenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir