SWM Motors, 7 kişilik G03Fi SUV'unu satışa sundu

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Türkiye pazarına yeni giren İtalyan SWM Motors, yeni G03F SUV modeliyle Türkiye'deki ürün yelpazesini genişletti. SWM'nin Türkiye'deki üçüncü SUV modeli olan yeni araç, 7 kişilik oturma düzeni, Off-Road tipi gövde kiti, zengin donanımı ve 1.059.500 TL'lik iddialı fiyatıyla SUV sahibi olmayı kolaylaştırıyor. SWM G03F, İtalyan tasarımı, verimli motoru ve 7 kişiye kadar oturma imkanı sunan fonksiyonel iç mekanıyla dikkat çekiyor. 1564 litreye varan bagaj hacmi, 110 mm ileri geri hareket edebilen ikinci sıra koltukları ve katlanabilir üçüncü sıra koltukları ile hafta içi ve hafta sonu aile aracı olarak da kullanılabilen esnek yapısıyla öne çıkıyor. Ayrıca SWM, SUV model ailesini Türkiye'ye özel 5 yıl veya 150 bin kilometre uzatılmış garantiyle satışa sunuyor.

7 kişilik araç

Markanın 7 kişi seyahat edebilen yeni G03F modeli, Deluxe donanımlı versiyonu ve manuel şanzımanıyla 1.059.500 TL gibi iddialı bir fiyatla SWM bayilerindeki yerini aldı. Hedef hem B segmenti hem de C segmenti kullanıcıları! Türkiye'de satılan en yüksek fiyat/performans oranına sahip araç modellerinden biri olan yeni G03F, 7 kişilik geniş iç hacmi, 4,6 metre uzunluğu ve zengin donanımlarıyla kendi segmentindeki rakiplerinden öne çıkıyor. Modern İtalyan tasarımıyla etkileyici bir görünüme sahip olan yeni araç, 7 kişi kapasiteli, farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilecek, fonksiyonel ve büyük bir SUV olarak öne çıkıyor. Rakiplerine göre avantajlı fiyatla satışa sunulan yeni SWM G03F, hem B hem de C segmentindeki kullanıcılara yönelik. Zarif ve sportif tasarımıyla dikkat çeken yeni araç, meraklısı tüketiciler için ilgi çekici bir seçenek olarak sunuluyor. Bir SUV hayal ediyorum ama fiyatlarını yüksek buluyorum.

Boyut ve hacim

4.605 mm uzunluk, 1.815 mm genişlik ve 1.825 mm yükseklik ile orta boy SUV boyutlarına sahip olan G03F, 2.780 mm dingil mesafesiyle 7 kişiye yetecek iç hacmi rahatlıkla sunuyor. SWM G03F, 195 mm'lik yerden yüksekliğiyle asfaltta da hareket edebildiğini kanıtlıyor. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken yeni araç, katlanabilir üçüncü sıra koltuklar ve 110 mm ileri geri kayabilen bağımsız orta sıra koltuklarla fonksiyonel bir iç mekan vaat ediyor. Toplam 26 adet saklama bölmesi ile küçük eşyalar için yer arama problemini ortadan kaldıran G03F, 1564 litreye varan yük hacmi ve 3.5 litreye kadar yük taşıyabilen esnek yapısıyla farklı ihtiyaçlara uygun bir araç haline gelebiliyor. Koltuklar katlandığında metre. Araç bu sayede hafta içi iş kullanımına ve hafta sonu aile gezilerine uygun özellikler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir