Otomobil su kanalına uçtu: Sürücü yüzerek kaçtı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Kaza, dün saat 22.00 sıralarında Kepez İlçesi Göksu Mahallesi Nene Hatun Caddesi ile İbn-i Sinan Caddesi'nin kesiştiği noktada meydana geldi.

Sürücüsünün adı henüz belirlenemeyen otomobilin önce kaldırıma çarptığını, ardından su kanalına uçtuğunu görenler, durumu 112 acil servise bildirdi. Alarmın çalmasının ardından itfaiye, polis ve sağlık ekibi müdahale etti. olay yerine.

Belirtilen adrese gelen itfaiye ekipleri araçta kimsenin bulunmadığını tespit etti. Daha sonra görgü tanıklarının ifadesini alan polis, sürücünün araçtan çıktıktan sonra yüzerek kanaldan çıktığını, ardından paniğe kapılarak kaçtığını belirledi.

Trafik polisinin aracın plakasında yaptığı incelemede, aracın Gülfer Hanedar adına kayıtlı olduğu ortaya çıktı.

“ARACI SATTIM, PARAYI ALDIM AMA ALMADI”

Ekiplerin ihbarı üzerine kaza yerine gelen Hanedar, aracı yaklaşık 1,5 ay önce Halil isimli galeriye sattığını, parayı almasına rağmen karşı tarafın aracı hala teslim almadığını söyledi. transfer.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Hanedar, şunları söyledi: “Arabayı sattım, parayı aldım ama henüz transfer işini halletmedi. Kaza olunca beni aradılar. Çok şükür kimse yoktu, biz oradaydık. Onun adına sevindim. Satıcıya sattım. Kullanıp kullanmadığı belli değil, onunla iletişime geçemiyorum.” dedi.

Kazanın görgü tanıklarından Musa Kont isimli genç ise şunları söyledi: “Araba aniden fren yaptı ve kanala uçtuktan sonra sürücü yüzerek dışarı çıktı. Adam çok panikledi, sakinleştirmeye çalıştık ama kaçtı. uzak.” Dedi.

Polis ekipleri sürücüyü bulmak için çalışma yaparken, araç çekiciyle su kanalından çıkarılarak otoparka götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir