Opel Granland'ı yeniliyor – Araba Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Zarif, dinamik, ferah ve çok yönlü yeni nesil SUV Grandland modeliyle Opel, Experimental konsept otomobilin birçok tasarım özelliğini ilk kez seri üretim modelinde bir araya getirerek geleceğine ışık tutuyor.

New Grandland'ın 50.000'den fazla ayrı bileşenden oluşan yeni Intelli-Lux Pixel Matrix HD sistemi, Opel'in aydınlatma teknolojilerindeki liderliğini pekiştiriyor. İç kısmında geri dönüştürülmüş PET'ten üretilen kumaş kaplamalarla çevre dostu yaklaşımını korurken, yarı şeffaf Pixel Box saklama alanı da dahil olmak üzere 35 litrenin üzerinde hacme sahip iç saklama bölmeleri ile esnek saklama olanakları sunuyor.

Alman mühendisliğiyle tasarlanıp geliştirilen yeni Grandland, tasarım aşamasından itibaren elektrikli araçlar için geliştirilen yeni STLA Medium platformu üzerinde oturuyor. Yeni düz akü paketi tasarımına sahip yeni Opel Grandland Electric, 700 kilometreye (WLTP) kadar menzille sıfır emisyonlu sürüş deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Yeni Opel Grandland, tamamen elektrikli, plug-in hibrit ve verimli 48 Volt hibrit güç seçenekleriyle müşterilerine seçim özgürlüğü sunacak. Tüm bu yenilikçi özellikleriyle yeni Grandland, Opel'in SUV ve elektrikli ürün gamının zirvesini temsil ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir