Motul artık bisiklet işine giriyor – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Bisikletlere özel geliştirilen Motul Bike Care serisi, sürdürülebilirliğe önem veren bisikletçileri sevindirecek özellikleriyle Türkiye'de satışa sunulmaya başlıyor. Bakım ve koruma ürünleri tehlikeli solventler, aerosoller veya piktogramlar içermez, organik ve ester bazlı özellikleriyle çevreye zarar vermez. %100 geri dönüştürülmüş ve biyolojik olarak parçalanabilen ambalajlara sahip Bike Care serisi, bisikletlerin ömrünü uzatarak insan sağlığına ve gezegenimize zarar vermiyor. Serinin tamamı 4 farklı işlevi yerine getirir: yağdan arındırma, kapsamlı temizlik, yağlama ve koruma.

Bisiklete özel ürünler

Fren Temizleyici, fren sistemindeki pedleri, kiri ve döküntüleri temizleyerek gıcırtıları önler ve frenleme performansının iyileşmesine yardımcı olur. Zincir Temizleyici şanzımandaki tozu ve topaklaşmış kiri temizler ve şanzımanı optimum yağlamaya hazırlar. Karbon fiber, toz boya, lake, krom ve plastik gibi yüzeylere zarar vermeyen Body Cleaner, motosikletin tamamının genel temizliğini sağlıyor.

Kuru Vücut Temizleyici ise iç mekanlardaki mat ve parlak yüzeylerde suya ihtiyaç duymadan etkili temizliği garanti eder ve su geçirmez bir film tabakası oluşturur. Kuru ve ıslak yağlama özellikleri sunan yağlayıcılar, bisikletinizin aktarma organlarını aşınmaya karşı korur, daha yumuşak bir sürüş deneyimi sağlar ve korozyon ve paslanmayı önler. Lastik tamir sıvısı, bisiklet lastiklerindeki patlamaları ortadan kaldırır, lastik ile jant arasında daha sıkı bir sızdırmazlık sağlar ve 9 aya kadar uzun bir ömür vaat eder. Üstelik tüm ürünler elektrikli bisikletlerde de güvenle kullanılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir