Modernliğin sembolü: Fiat Freemont modelinin incelemesi

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Modernliğin sembolü: Fiat Freemont modelinin incelemesi

Fiat Freemont, 2011 yılında üretilip lansmanı yapılan SUV modelinin uyarlamasıdır. Fiat markasının yönetimindeki Amerikan Dodge-Jonurney modelinin kardeş modeli olarak sunulmaktadır. Bu da Fiat'ın Dodge Journey modelini Freemont markası altında çıkardığını gösteriyor.

Fiat Freemont modeli aynı zamanda Fiat ULYSSE modelinin öncülü olarak da anılmaktadır. Çapraz tip kaportası ve turboşarjlı dizel motoruyla takdir edilmektedir. Geniş iç hacim ve bagajla donatılan Fiat Freemont, koltukları, baş mesafesi ve orta koltuktaki eğlence sistemiyle göz dolduruyor.

7 koltuğa sahip olmak büyük bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Ancak ideal bir aile arabası olarak tercih edilmektedir. Marka garantisiyle satın alınabilen Fiat Freemont modelinde 7 kişilik koltuk kullanılarak bagaj hacmi azaltılabiliyor. 4×4 tekerleği ve 5 kapısıyla maksimum konfor sağlayan Fiat Freemont, uygun fiyatıyla da beğeni topluyor.

Fiat Freemont modelinin incelemesi

Fiat Freemont modeli kullanıcıya tam bir konfor sunuyor. Geniş iç hacmi, ekonomik fiyatı ve düşük yakıt tüketimi nedeniyle tercih edilmektedir. Fiat Freemont 4×4 SUV model araba sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. İlk kez 2012 yılında üretilen SUV modelinin uyarlaması olarak üretilen Fiat Freemont, 5 kapılı, 7 koltuklu ve 4 silindirli motorla donatılıyor.

Dizel motor olarak sunulan Fiat Freemont, 6 ileri 4×4 ve 6 ileri otomatik şanzımanı, şehir içinde 9,6 litre, şehir dışında ise 6 litre yakıt tüketimiyle avantajlar sunuyor. Fiat markasına duyduğu güvenle ve memnun müşterilerinden aldığı güvenle Fiat Freemont modelini üretti. Yüksek kullanıcı konforu sağlayan araç, düşük MTV ödemesiyle bile dikkat çekiyor. Fiat Freemont;

5 kapılı, modern tasarım,

7 koltuk sayısı,

4 silindirli motor ve 1956 cc hacimli,

350 Nm Tork Üretimi,

Düşük MTV ödemesi,

Dizel,

Multijet özelliği sayesinde ait olduğu Fiat markasına yakışan bir tasarımla geliyor.

Fiat Freemont

Fiat Freemont modeli marka garantisiyle satışa sunuluyor. İhtiyacı olanların güvenle sahip olabileceği otomobil, şık ve modern tasarımıyla sevenlerinin vazgeçilmezi oluyor. 4000 rpm'de 350 NM tork üreten, 1956 cc (yaklaşık 2 litre) Fiat Freemont Dizel motor olarak tasarlanmıştır. Maksimum hızı saatte 184 km olup, Multijet fonksiyonuyla da farkını ortaya koyuyor.

Tork değerleri ve karışık yakıt özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Fiat Freemont model araba sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuyor. Konforlu koltukları, otomatik şanzımanı ve dizel yakıt kullanımı sayesinde kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır. Fiat markasının değerine saygılı bir ürün olarak kullanıcıya sunulan Fiat Freemont, yüksek konfor ve düşük fiyat ilkesine göre satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir