Maybach S-Serisi Night Series Edition ile başlıyor

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Türkiye'deki ilk ve tek Mercedes-Maybach S-Class Night Series Edition, dünya çapındaki 8 mağazadan biri olan Maybach Butik Fişekhane'de 4 Haziran'da özel bir etkinlikle tanıtıldı. Mercedes-Maybach, Night Series Edition ile markanın prestijli portföyünü geliştirirken, lüks ve rafine sportifliği farklı bir boyuta taşıyor. Koyu krom elemanları, ışığı kesme mücevher gibi yakalayan yüzeyleri ve Maybach tasarımını yeni bir boyuta taşıyan iç tasarımıyla büyülü bir atmosfer yaratıyor. Night Series Edition ile hayran kitlesini genişletmeyi hedefleyen Mercedes-Maybach, özel işçilik ve yüksek kalite seviyesinde sınır tanımazken, hem iç hem de dış tasarım detaylarıyla sıra dışı olmanın güzelliğini vurguluyor.

8 mağazadan biri

Mercedes-Maybach S-Class Night Series Edition için düzenlenen etkinlikte konuşan Mercedes-Benz ve Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bekdikhan, şunları söyledi: “Dünyadaki 8 Maybach butiğinden biri olan bu özel mağaza, Türkiye'de lüksü ve performansı bir arada sunan ilk ve tek Mercedes ” -Maybach S-Class Night Series Edition'ı sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gerçek lüks ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunduklarını vurgulayarak şöyle konuştu: “Bireye özel üretilen bu özel araç, her detayında tutkunun ve işçiliğin izlerini taşıyor.” Farlardaki pembe altın ve koyu metalik krom öğeler gibi değerli ayrıntılar, tasarımın zarif, uzun siluetini daha da belirgin hale getiriyor ve aynı zamanda koyu krom ve siyahla kaplanmış iki açık egzoz borusuyla da vurgulanıyor.

Yakıt tüketimi yaklaşık 14 litre

Ortalama 14,1-13,8 l/100 km yakıt tüketimi ve ortalama 320-314 g/km CO₂ emisyonuna sahip Mercedes Maybach S-Serisi'nin ikonik iç tasarımının lüksü, Night serisi ile bir sonraki seviyeye taşınıyor. . Maybach ayrıcalığı, Siyah İnci Nappa derili siyah veya koyu beyaz/siyah renkteki MANUFAKTUR iç tasarım çeşidiyle genişletildi. Siyah/Siyah İnci Nappa deri seçeneğindeki asil sedef efekti, altın grisi parlak şeritlerle iç mekanı vurguluyor. Aktif ortam aydınlatması için “koyu parıldayan kırmızı” renk şeması ve balıksırtı deseninde açık gözenekli ceviz ağacından yapılmış MANUFAKTUR kaplama elemanları gibi detaylar araçlarda yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir