Aston Martin yenilikleri yürürlükte – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Gaydon, 22 Nisan 2024: 2022'de piyasaya sürülen Aston Martin DBX707'nin benzersiz kombinasyonu, olağanüstü performansı, olağanüstü dinamikleri, eşsiz tarzı ve gerçek lüksüyle SUV'ların gerçek Süper Otomobili olarak sektörün zirvesine hızla yükselmesini sağladı. Ödüllü DBX707'nin olağanüstü popülaritesi, onu artık markanın ultra lüks İngiliz markasının yüksek performanslı SUV portföyündeki tek güç aktarma organı haline getiriyor.

Yenilenen DBX707'nin kalbinde, Aston Martin'in son teknolojiye sahip iç bilgi-eğlence sistemini benimseyen ve çarpıcı yeni kabin mimarisine sahip kapsamlı iç mekan güncellemeleri yer alıyor. Bu dönüştürücü gelişme, kusursuz tasarım ve hoşgörülü lüksü etkileyici bir dizi bağlantılı araç teknolojisiyle birleştirerek, işçilik ve yeniliğin örnek niteliğinde kullanımını sergiliyor.

yeni iç mekan

Aston Martin Global Marka ve Ticari Sorumlusu Marco Mattiacci, yeni DBX707 hakkında şunları söyledi:

“Sınıfında lider performans ve dinamikler, birinci sınıf tasarım ve en yüksek lüks seviyeleriyle DBX707, ultra lüks SUV'lar için anında yeni bir standart belirledi. “Artık en son teknoloji ve tamamen yeni bir iç mekanla güncellenen DBX707, oyunun seviyesini bir kez daha yükseltiyor ve tüm rakiplerin değerlendirildiği standardı daha da yükseltiyor.”

İç mekanın tamamen yeniden tasarlanmasıyla örtüşen DBX707, artık Aston Martin'in en yeni nesil bilgi-eğlence sistemini alıyor. Bu tamamen özelleştirilmiş ve tamamen entegre çoklu ekran sistemi, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto'nun yanı sıra birden fazla USB-C bağlantısı ve Aston Martin müşteri uygulaması tarafından sağlanan tam çevrimiçi bağlantı özelliklerine sahiptir. Bilgiler, sınıfının en iyisi Pure Black dokunmatik ekran teknolojisi kullanılarak tam kapasitif tek veya çok parmakla hareket kontrolüyle görüntülenir. Sürücünün ana gösterge paneli 12,3 inçlik bir ekrandır.

2 modelde sunulmaktadır

Aston Martin'in cesur yeni tasarımının en son evrimi DB12 ve Vantage'da ortaya çıktı. Temiz, çağdaş çizgiler güven ve kalite yayıyor, harika bir alan ve uyum hissi yaratıyor; yeni gösterge paneli ise üst ve alt bölümleri ikiye ayıran çarpıcı bir yatay tasarım çizgisine sahip. Bu güçlü doğrusal tema, iç mekanın genel yüksekliğini azaltmaya hizmet ederken, krom malzemelerin değişen kullanımı, çağdaş kaplamalar ve basitleştirilmiş orta konsol, bir spor otomobil hissi ile etkileyici modern lüks arasında mükemmel bir denge sağlıyor.

Yeni iç mekan, yeni direksiyon simidinden yeniden tasarlanan D-çekmeli kapı kollarına ve şık dikey hava kanallarına kadar her alanda iyileştirildi; her ikisi de artık parlak krom veya koyu krom iç kitlerle eşleştirilmiştir.

Yeni ön kapı kaplama panelleri daha büyüktür ve parlak dumanlı meşe, parlak titanyum ağ ve zirkon ahşap, parlak siyah ve karbon fiberden oluşan güncellenmiş kaplamalar dahil olmak üzere çeşitli yeni malzemelerle mevcuttur. Her biri kendine özgü ayrıntılara sahip üç farklı iç kaplama özelliği bulunmaktadır; Inspire Comfort, matris nakışı ve yastık kılıfını içerir; Inspire Sport, ilave bir sportif unsur için vektör işlemelere ve Alcantara®'ya sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir