2 yeni Rolls Royce arabası

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Cullinan'ın “SUV'ların Rolls-Royce'u” olarak adlandırılan yeni versiyonu Cullinan II ve onun asi ikinci kişiliği Black Badge Cullinan II tanıtıldı. 2018 yılında piyasaya sürülen orijinal otomobil, lüksün en saf biçimini sürüş deneyimindeki ustalıkla birleştirdi. Şüphesiz her durum ve koşulda benzersiz bir deneyim vaadini yerine getirmiştir. Kısa sürede dünya çapındaki prestijli SUV'lar için referans noktası haline geldi. Rolls-Royce tarihinin en kapsamlı serisinin geliştirilmesi, yenilenen haliyle lüksün değişen kodlarına ve gelişen kullanım kalıplarına yanıt veriyor. Aynı zamanda arabayı popüler yapan temel özelliklere de sadık kalıyor. Dünyanın en prestijli otomobil üreticisinin ilk özel yapım SUV'u, SUV sıralamasında üst sıralarda yer almayı hak ediyor.

Rolls Royce ve 2 Yeni araba

Modern ve etkileyici tasarım

Cullinan Series II'nin dış yüzeyi modern, yenilenmiş bir estetik sunuyor. Dikeylik teması özellikle yeni far tasarımında belirgindir. Ön taraftaki net çizgiler, cesur boyutlara ve belirgin keskin kenarlara sahip, aracın varlığının gücünü vurgulayan yekpare yüzeylere odaklanıyor. Yeni hava girişleri önden bakıldığında aşağıya doğru bir görüş sağlayarak aracın estetiğine katkı sağlıyor.

İleri Teknoloji ve Lüks

İç mekanda ileri teknoloji lüks detaylarla buluşuyor. Yenilikçi SPIRIT işletim sistemi ve Whispers uygulaması gibi gelişmiş dijital platformlar sürüş deneyimini ileriye taşıyor. Müşteriler, Rolls-Royce kullanıcılarına özel Whispers uygulaması aracılığıyla araçlarını uzaktan kilitleyebiliyor ve yolculuklarında onlara rehberlik edebiliyor. Black Badge Cullinan Series II, Rolls-Royce deneyiminin daha güçlü bir yorumunu arayanlar için tasarlandı. Karanlık ve ilkel unsurları, Black Badge karakterini vurgulayan muhteşem gövde yapısıyla daha da güçlendiriliyor. Serinin cesur ve kararlı duruşu, koyu renk iç detayları, özel dış renk seçenekleri ve şıklık ile gücü birleştiren çizgileriyle öne çıkıyor. Mütevazı bir tavırla seçici müşterilerin zevklerini tanımlayan ısmarlama otomobil, yalnızca estetik görünümüyle değil, aynı zamanda onu destekleyen özgün mühendislik özüyle de tanımlanıyor. Daha yüksek kapasiteli havalı yayların eklenmesi ve gövdenin yuvarlanmasını azaltmak için daha fazla güç rezervi gibi ilk Black Badge Cullinan'ı karakterize eden özellikler bu seride de korundu. 6,75 litrelik çift turbolu V12 motor, toplam 600 hp ve 900 Nm tork üretiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir