Yerli otomobil Togg fiyat listesi 2023! Togg fiyatı ne kadar oldu?

0

Togg’un satış fiyatı da gündemin en çok merak edilenleri arasında yer aldı. Kahramanmaraş depremleri nedeniyle bir aylık aradan sonra Togg fiyat listesi açıklandı ve Togg satış tarihleri ​​belli oldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Togg’un fiyatı hakkında bilgi veren ön sipariş tarihi açıklandı. Buna göre, T10X olarak adlandırılan model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri ​​arasında. Trumore dijital platformunda ve Togg web sitesinde mevcuttur. Bu gelişmeyle birlikte Togg’un fiyat araştırması da ivme kazandı. Şirket ayrıca satılacak modelin adını da açıkladı.

TOGG FİYATI NE KADAR?

16-27 Mart arası Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi www.togg.com.tr aracılığıyla ön sipariş vermek Togg T10X 953 Bin TL’den Bir başlangıç ​​fiyatı olacak. Togg, ‘doğal olarak elektrikli’, ‘doğmuş sürdürülebilir’, ‘doğmuş dijital’ ve ‘doğal olarak yeşil’ kavramlarını vurgulayan ilk akıllı cihazdır. C-SUV, ‘T10X’ kullanıcılara sunulacaktır. Model adındaki T, Türkiye ve Togg’u, 10, cihazın üzerine inşa edildiği C segmenti platformunu ve X, SUV’nin gövde tipini ifade ediyor. İki farklı donanım ve iki pil seçeneği ile T10X kullanıcıların hizmetine sunulacaktır.

T10X’İN FİYATLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

Standart seri V1 RWD 953 bin TL

Standart seri V2 RWD 1 milyon 55 bin TL

V2 RWD Uzun Menzilli 1 milyon 215 bin TL

160 kW / 218 PS ve 350 Nm tork üreten T10X RWD (arkadan çekişli), iki farklı pil seçeneği ile 314 ve 523 kilometre menzile sahip olacak. T10X’in 52,4 kWh pil seçeneği 16,7 kWh/100km (WLTP) enerji tüketim değeri sunarken, 88,5 kWh pil seçeneğinin tüketim değeri 16,9 kWh/100km (WLTP) oluyor.

0-100 km/s hızlanmasını 4,8 saniyede gerçekleştiren ve 700 Nm tork geliştiren 435 beygir gücündeki çift motorlu T10X, AWD versiyonu (dört tekerlekten çekişli) çift motorlu, teslim edilecek 100. Yıl Özel Serisi ile yollara çıkıyor. 29 Ekim 2023’ten itibaren piyasaya sürülecek.

Togg T10X’in dış renkleri ilhamını Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden alıyor. Teknoloji Kampüsü’nün bulunduğu zeytin ağaçlarının gölgesinde Gemlik’in mavi suları Togg, Anadolu topraklarının samimiyetini ve tutkusunu yansıtan kırmızısı Oltu taşının büyüleyici siyahı, parlak dokusu, katı Kula’nın doğal yapısı, kayaları ve vadileri, tarihinin yıllarının gri ihtişamını, Kapadokya’nın olağanüstü doğa harikalarından toprağın ve kumun bejini, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, T10X’in dış renkleri. Kullanıcılar ‘Gemlik’, ‘Anadolu’, ‘Oltu’, ‘Kula’, ‘Kapadokya’ ve ‘Pamukkale’ arasından seçim yapabilecek.

Togg ile ilgili sipariş, özellik ve faturalandırma detayları için aşağıdaki habere göz atabilirsiniz.

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir?  Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir? Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Son dakika!  Togg'un fiyatı belli oldu

Son dakika! Togg’un fiyatı belli oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.