Yeni OMODA Pekin'de tanıtıldı – Otomobil Haberleri

genişletmek

KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

Chery'nin çevre korumaya odaklanan OMODA markası, Pekin'deki Auto Chin fuarında ilk tamamen elektrikli modeli OMODA E5'i tanıttı. Çevre dostu bir geleceği ve küresel kalkınmayı destekliyoruz!

Ekolojik çevrenin korunması ve sürdürülebilir kalkınmanın küresel ölçekte uygulanması giderek önem kazanmaktadır. Bu bağlamda küresel bir marka olarak doğan OMODA, kurumsal sosyal sorumluluklarını yerine getirmekten asla taviz vermemektedir. OMODA, bu yıl Şubat ayında OMODA E5'in açılışında İspanya'da deniz bitki örtüsünün korunmasını başlatmak için Uluslararası Doğayı Koruma Birliği (IUCN) ile ortaklık kurdu.

Ayrıca yerel halka ekolojik faydalar sağlayan “mavi karbon” politikalarının uygulanmasını kolaylaştırmak için İspanyol hükümetinin ilgili kurumlarıyla aktif olarak işbirliği yapmaktadır. . Ekolojik çevreyi ve kamu refahını korumaya kararlı olan O-UNIVERSE kamu refahı platformu “GREEN OJ”nin Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı'nda lansmanı, OMODA'nın sosyal sorumluluğunu ve çevre felsefesini yeni bir düzeye taşıyarak markanın yeni enerji alanındaki kararlılığını ortaya koydu. otomotiv dünyası. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir