Yeni BMW X7 2023’te gelecek

0

Yeni BMW X7, markanın lüks segmentteki yeni tasarım dilini SAV sınıfına da yansıtan detaylarıyla öne çıkıyor. Aydınlatmalı böbrek ızgaraları ve çift parçalı far tasarımı, otomobilin ön kısmının tasarımını domine ediyor.

Uzunluk 5 metre

Yeni BMW X7’nin arka kısmında yer edinen L formunda inceltilmiş, üç boyutlu görünüme haiz aydınlatma grubu, yatay hatlar ve cam yüzeyli krom çıtayı bünyesinde barındırarak otomobile sofistike bir görünüm katıyor. Tüm bu tasarım detaylarına paralel Yeni BMW X7, 5181 mm uzunluk, 2000 mm genişlik ve 1835 mm yüksekliğiyle heybetli görünümünü destekliyor. Ek olarak 3105 mm uzunluğundaki aks mesafesi otomobilin koltuklarının 6 ve 7 kişilik konfigüre edilebilmesine olanak tanıyor.

İnovatif Kokpit Tasarımı

Yeni BMW X7 dönemin ötesinde tasarım anlayışıyla dizayn edilmiş kabinini güncel teknolojilerle harmanlayarak BMW tutkunlarına sunuyor. Kabinin odak noktası konumunda yer edinen Curved Screen; 12.3 inç boyutundaki gösterge ekranı ve 14.9 inçlik dokunmatik denetim ekranı ile kokpiti domine ederken, geleneksel düğme kalabalığını da ortadan kaldırıyor. Kapı içlerinde ve ön konsolda yer edinen kristal yüzeye haiz ambiyans aydınlatması, aracın içini bilhassa gece sürüşlerinde değişik bir ortama dönüştürürken; ön yolcu tarafında yer edinen bar, ambiyans aydınlatmanın haricinde sürücünün kapı kilitlerini açması ile devreye giren karşılama senaryolarını bünyesinde barındırıyor.Türkiye’de 3 litre hacminde mild hybrid-dizel motor ve M Excellence tasarım seçeneğiyle satışa sunulan Yeni BMW X7 xDrive40d, 340 beygir gücüyle üst düzey konfor ve performansı bir arada sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom