Yeni A-Serisi Türkiye’de – Otomobil Haberleri

0

Sportif ve kaslı dış görünüm: Önden bakıldığında, yeni A-Serisi gücü ve dinamizmi yansıtır. A-Serisi’nin ön kısmına, iki güçlü sarkıntı ve dik bir “köpekbalığı burnu” ile öne eğimli kaput, yıldız motifli yeni bir radyatör ızgarası ve ince LED farlar hakimdir. AMG serisindeki opsiyonel çok kollu hafif alaşım jantlar ve parlak siyah jant flanşı da dahil olmak üzere 19 inçe kadar dört farklı jant tasarımı sportif tasarımı güçlendirir. Yeni arka difüzör ve standart LED stop lambaları, hem gündüz hem de gece büyüleyici ve heyecan verici bir görünüm sağlıyor. Dış tasarım renk paletinde ise standart metalik boya seçenekleri ön plana çıkıyor.

Yüksek teknoloji iç mekan

Dış mekandaki yüksek kaliteli detaylar, yeni A-Serisi’nin iç mekanına da yansıyor.İki adet 10,25 inçlik ekrandan oluşan desteklenmeyen çift ekran fonksiyon standardı, göze çarpan ilk detaylardan biri. Kompakt otomobiller arasında benzersiz bir tasarım sunan yeni A-Serisi, fütüristik bir binanın gece aydınlatmasını anımsatan özel bir aydınlatma ambiyansı sunuyor. Mercedes-Benz tasarımının karakteristik bir unsuru olan üç yuvarlak, türbin benzeri hava girişi, uçak tasarımını anımsatıyor. Standart olarak Nappa deri kaplı kompakt direksiyon simidi, yeniden tasarlanan orta konsolun ileri teknoloji karakterine uygun bir görünüm sergiliyor.

Daha zengin donanım

Yeni A-Serisi, standart olarak geri görüş kamerası, USB paketi veya Nappa deri direksiyon simidi gibi çok çeşitli donanımlarla birlikte gelir.Mercedes, zaman alıcı özelleştirmeyi basitleştirmek için donanım paketinin mantığını bir kez daha önemli ölçüde basitleştirdi. seçenekler. Sıklıkla birlikte sipariş edilen özellikler artık gerçek tüketici davranışları değerlendirilerek ekipman paketleri halinde gruplandırılıyor. Ek olarak, çeşitli fonksiyonel seçenekler sunulmaktadır. müşteriler; Gövde rengi, döşeme, döşeme ve jant gibi seçeneklerle araçlarını eskisi gibi kişiselleştirebiliyor. A-Serisi’nin motorları da güncellendi. Tüm benzinli motorlar, elektrikli destekli dört silindirli seçeneklerdir. Yedi ileri DCT otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor. Yarı hibrit sistem, 14 hp/10 kW ek kalkış gücü ile çevikliği destekleyen 48 voltluk ek bir elektrik sistemine sahiptir. Yeni Belt Start Generator (RSG), konforu ve deneyimi büyük ölçüde geliştirir. Örneğin, RSG, başlatma sırasında geleneksel çözümlere göre daha az titreşim ve daha az gürültü üretir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.