Yamaha’dan yeni scooter geliyor – Araba Haberleri

0


Yamaha, 2024’te motosikletçilere ve scooter sürücülerine her kategoriye uygun geniş bir model yelpazesi sunuyor. Yamaha’nın 2024 sürprizi ise scooter kategorisinde yarattığı en yeni modeli RayzR oldu. Yalnızca 99 kg ağırlığındaki giriş seviyesi RayZR scooter, 125cc Euro5 Blue Core motoruyla ekonomi odaklı şehirli kullanıcıların beklediği scooter.

Yamaha’nın en hafif scooter’ı RayZR, 2024 için yeniden tasarlandı ve daha gelişmiş teknik özelliklere sahip MT-09 ve MT-09 SP Hyper Naked modellerinin yanı sıra 1990’lı, 80’li ve 1980’li yılların GP yarış motosikletlerinden ilham alan yeni Sport Heritage modelini içeriyor. 90’lar. XSR900 GP modelinin pazara sunulmasıyla birlikte yeni dinamik, uygun fiyatlı ve hafif RayZR scooter ile Urban Mobility serisini daha da güçlendiriyor.

Ürün yelpazesi dikkat çekti

Yamaha, EICMA’da 2024 modellerini tanıtarak dünya liderliğini sürdürdüğü scooter segmentine özellikle MAX ailesiyle bir yenisini daha ekleyerek tüm dikkatleri üzerine çekti. RayZR, şehir içi ulaşımda güvenilirlik, kullanım kolaylığı, sportif görünüm ve düşük fiyat arayan acemi sürücüler için kullanışlı ve ideal bir seçimdir. Daha iyi hızlanma için özel bir elektrikli güç destek sistemine sahip ekonomik 125cc Euro5 Blue Core motora sahiptir.

Yalnızca 99 kg ağırlığıyla Yamaha’nın en hafif scooter’ı olan RayZR, yoğun şehir trafiğinde çevik bir performans sergiliyor. RayZR’nin çevre dostu Başlat ve Durdur sistemi, scooter trafik ışıklarında veya kavşaklarda durduğunda motoru otomatik olarak kapatarak yakıt performansını %4’e kadar artırır. Yeni Smart Engine jeneratörü son derece sessiz motor çalışmasını garanti eder. Yeni renkler Ténéré 700 Extreme ve Ténéré 700 Explore modelleri 2024 yılında tüm Avrupa pazarlarında satışa sunulacak. Bu yeni modellere ek olarak geniş bir Yamaha motosiklet ve scooter yelpazesi de çeşitli yeni renklerde satışa sunulacak.

Yamaha'dan yeni scooter geliyor


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom