Yamaha 2023’te yeni model atağı yapacak

0

 

Elektrikli araçları piyasaya sürmeye süregelen Yamaha, her yıl 80 binden fazla aracın üretimini Avrupa’daki fabrikalarında gerçekleştiriyor. Yamaha Motor Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya, “Üretimin Avrupa’ya kayması, teslimat sürelerinin kısalmasına, ambalaj atıklarının azalmasına ve liman sıkışıklığı benzer biçimde dış tedarik zinciri problemlerine karşı korunmamıza sebep oldu. EICMA’da  sürdürülebilirlik odağında, tabiat ve kullanıcı dostu yenilenen modellerimizle yer aldık. 2023’te kullanıcı deneyiminde konfora ve teknolojiye yönelik beklentilerin üstünde güncellemelerle modellerimiz yollarda olacak” dedi.

Yenilenen XMAX 250 ve  TECH MAX

Türkiye’de 30 binden fazla satılan XMAX 250 yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Dinamik yeni beden ve X şeklinde köktencilik LED far/stop lambasının yanı sıra, yeni sele ve geliştirilmiş fren hissi de dahil olmak suretiyle çeşitli şasi geliştirmeleriyle sıradışı  görünüme ulaştı. XMAX 250 Tech MAX’in sürücüleri artık yeni ve oldukca temalı 4,2 inç renkli TFT göstergeleriyle akıllı telefon bağlantısından ve Garmin navigasyondan yararlanabilecek. 

MT-07 Pure geliyor

2023  itibariyle hem MT-07 Pure, hem de MT-07 Hyper Naked grubu sevenleri için satışa sunulacak. MT-07 Pure, saf sürüş tadı ile şehirde günlük sürüşte, otobanda, günlük, erişilebilir bir model olarak geliyor. MT-07 Pure değişik gereksinim ve beklentilere hitap edecek şekilde tasarlandı. Yeni sürücülerden 2 tekerleğin olmazsa olmaz eğlencesini tekrardan keşfetmek isteyen deneyimli motosiklet sürücülerine kadar tüm sürücülere kalbini çalacak.  3 tekerlekli NIKEN  tamamen yenilenirken  NIKEN GT bBluetooth Bağlantı ve Garmin navigasyon özellikleriyle yenilenmiş 890 cc güçle karşımıza çıkacak. 

2023’te Tracer 9 ve 9 GT modeline ek olarak ek özelliklerle donatılmış, daha çok teknolojiye haiz Tracer 9 GT+ modeli de geliyor. Gelişmiş elektronik destek paketiyle donatılan yeni Tracer 9 GT+’da Uyarlanabilir Hız Sabitleyici  ve radyal bağlantılı Birleşik Fren Sistemi yolculukları sorunsuz ve rahat hale getirmeyi hedefliyor. Tracer ise 7,5 inçlik tam renkli TFT gösterge ile gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.