Volvo’nun küçük elektriklisi EX30 olacak

0

Volvo EX30, karmaşıklığı tek bir ekranda ortadan kaldırarak keyifli ve kullanıcı odaklı bir sürüşü hedefliyor. Volvo Cars İç Tasarım Başkanı Lisa Reeves şunları söyledi: “Volvo EX30, İskandinav tasarımının en iyi unsurlarını bir araya getiriyor. Yeni malzemeler, yaratıcı dokular ve renkler, akıllı işlevsellik ve harika bir kullanıcı deneyimi, EX30’da açıkça görülüyor. Volvo EX30 otomobillerimizin her birinde bulunuyor. Tüm bu unsurların özenle kullanıldığını ve küçük bir pakette zekice toplandığını söyleyebiliriz”.

siparişler başlıyor

Volvo EX30’un benzersiz ses çubuğu, ev ses sistemlerinden esinlenmiştir. Soundbar, bir soundbar’da araç kabininde mükemmel ses sağlayan birkaç hoparlör içerir. Çok yönlü kullanım sunan orta konsol, kayar sistem sayesinde ihtiyaca göre şekillendirilebiliyor. Bardak tutucunun üst kısmı, kahve veya akıllı telefonu sabitlemek için dışarı çekilme veya daha fazla saklama alanı sağlamak için içeri itilme seçeneği sunar.

İskandinav tasarımının en iyilerini bünyesinde barındıran yeni Volvo EX30’un dünya prömiyeri 7 Haziran’da Milano’da yapılacak. Aynı tarihte belirli pazarlarda sipariş edilebilir veya ön sipariş verilebilir. Volvo Cars’ın üretim tesisleri Göteborg (İsveç), Ghent (Belçika), Güney Karolina (ABD), Chengdu, Daqing ve Taizhou’da (Çin) bulunurken, şirketin Ar-Ge ve tasarım merkezleri Göteborg, Camarillo (ABD) ve Şanghay’da (Çin) konuşlu.

Küçük elektrikli Volvo EX30 olacak


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.