Türkiye için 500 bin Egea üretti

0“İyi bir araba uygun fiyatlı da olmalıdır” sloganıyla 2015 yılı sonunda satışa sunulan Egea, “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” unvanını 8 yıldır koruyor. 2021 yılında piyasaya sunulan ve Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen Egea’nın dördüncü gövde tipi “Cross” da sınıfının liderliğini sürdürüyor.

6 yılda satıldı

Fiat marka direktörü Altan Aytaç, “2015 yılında Türkiye yollarıyla buluşturduğumuz Egea’yı Türk tüketicisinin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniledik. Küresel bir ürün projesi olan Egea model ailesi, piyasaya çıktığı andan itibaren iyi bir araca sahip olmanın ayrıcalık olmadığını kanıtladı. Egea, segmentindeki en eksiksiz bağlantı teknolojisini sunarak müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyor ve hayatlarını kolaylaştırıyor.

Türkiye otomotiv pazarı ve binek araç pazarındaki marka liderliğimizde önemli rol oynayan Egea Ailesi’ne olan talep 2023 yılında da en üst düzeyde devam ediyor. 500 bin ciroya ulaşan Egea’nın başarılarıyla gurur duyuyoruz. 8 yıl gibi kısa bir sürede”. açıklama yaptı

Türkiye için 500 bin Egea üretti


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.