Trugo şarj için kullanıcıyla buluşuyor

0

Togg, ilk akıllı cihazı olan T10X’i kullanıcılarıyla buluşturmanın heyecanını yaşarken, kesintisiz kullanıcı deneyimi hedefi doğrultusunda ülke genelinde Trugo markalı şarj cihazlarının kurulumunu sürdürüyor. Bolu Otoyol Mesire Tesisi’ndeki yüksek performanslı yükleyicilerin kurulumunu gerçekleştiren Togg, Bursa, İstanbul, Samsun, Sakarya, Düzce, Ankara, Kocaeli, Van ve Denizli’de de kurulumlarını tamamladı. Shell ve kendi servis noktaları ile çalışan Togg, Trugo’nun hedefleri doğrultusunda belirlenen Shell istasyonlarında cihaz kurulumlarına devam ediyor. Trugo tarafından kurulan istasyonlar, tüm EV kullanıcılarına açık olacak.

%100 yenilenebilir enerji kullanılmaktadır.

180kW ve üzeri cihazlara sahip tüm elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Trugo, yüksek performanslı şarj cihazları ile bir akünün doluluk oranının 30 dakikadan kısa sürede %20’den %80’e ulaşmasını sağlıyor. Cihazlarda %100 yenilenebilir enerji kaynakları kullanılmaktadır. Türkiye’deki tüm EA sahiplerinin erişebildiği yüksek performanslı şarj ağı sayesinde kullanıcıların menzil sorunu da ortadan kalkıyor.Tüm EA kullanıcıları, Türkiye genelinde kurulan şarj ağını uygulama mobil ve Trugo web sitesi üzerinden takip edebilecek. App Store ve Google Play üzerinden kullanıcılara sunulan mobil uygulama, kullanıcılara sorunsuz bir şarj deneyiminin kapılarını aralıyor. Trugo mobil uygulaması ile kullanıcılar kendilerine en uygun istasyonu bulabilecek, şarj sürecini takip edebilecek, şarj bitişini görebilecek, geçmiş şarj uygulamalarına ulaşabilecek ve şarj ücretini ödeyebilecek. Kullanıcılar, Trugo mobil uygulaması yanında Trugo istasyonu ararken eczane, kafe, çocuk parkı, alışveriş merkezi ve restoran gibi ihtiyaçlarına göre arama yapabilecekler. Kullanıcılar ayrıca o anda boş/mevcut şarj istasyonlarını da görebilecekler.

Kullanıcı İlgi Merkezi

Şarj işlemi, Togg T10X dahil şarj cihazı uyumlu şarj soketi kullanan tüm elektrikli araçlar için aynı adımlardan oluşur. Kullanıcılar istasyona geldiklerinde araçlarını fişe takacak, mobil uygulama ile şarj işlemini başlatacak ve araçlarını şarj ederken istedikleri zaman şarjı durdurarak yolculuklarına devam edecekler. Şarj deneyimi sırasında sorun yaşayan kullanıcılar, 7/24 hizmet veren Trugo Kullanıcı Hizmetleri / Kullanıcı Bakım Merkezi’nden destek alabilecekler.Merkezde çalışan danışman seviyesindeki uzmanlar, her türlü soru, bilgi, kullanıcılardan gelen destek ve yardım talepleri. Türkiye’de ihtiyaç duyulan şarj altyapısı için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, bunu mümkün kılacak şarj cihazlarımızı da yüksek performansta kuruyoruz. şehirlerimizde farklı bölge ve bölgelerde elektrikli araçlarla bir uçtan bir uca seyahat etmek. hizmet.Kullanıcılar, Trugo dünyasını ve mobilite ekosisteminin faydalarını takip edebilecek ve bir süre sonra kurulumu devam eden veya tamamlanmış şarj istasyonları bilgilerini mobil uygulama ve web sitesi üzerinden takip edebilecek. Kurulumları tamamlamayı hedefliyoruz. 2023 yılı sonuna kadar 81 ilde. Tüm EV kullanıcılarına sorunsuz ve sorunsuz bir deneyim sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.