Togg’un teslim noktaları hazır – Araba Haberleri

0

Togg, ilk akıllı cihazı olan T10X’in kullanıcılara sunulmasına sayılı günler kala, satış ve satış sonrası yapılanmasında planladığı doğrultuda ilerliyor. Kullanıcıya yakın olmak için doğrudan satış modelini seçen Togg, tüm organizasyonunu dijital ve fiziksel deneyimi harmanlayan hibrit bir yapıda hizmet verecek şekilde kurguluyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Bursa-Gemlik’te deneyim merkezleri açan Togg, İstanbul, Ankara, Bursa-Gemlik, İzmir, Adana, Samsun, Diyarbakır, Erzurum, Antalya ve Kayseri’de hizmet ve teslimat noktaları açmaya devam ediyor. .

Sahada çalışan ekipler için eğitim

İşbirliği kapsamında tüm bakım ve onarım hizmetleri en son standartlara göre kullanıcılara sunulacak. Togg akıllı cihaz kullanıcıları, anlaşmalı servislerin sunduğu onarım, destek, bakım ve garanti hizmetleri dahil tüm hizmetlerden yararlanabilecek. Bosch Car Service iş ortağı lokasyonlarındaki personel, Togg’dan kapsamlı bir ön eğitim alacak ve ardından gerekirse Togg Teknik Saha Servisi’nin yardımıyla yüksek gerilim, fotovoltaik ve güvenlik sistemlerini onarma yetkisi alacak. Tüm onarımlar, garanti ve proaktif hizmetler yalnızca yetkili servis sağlayıcılar tarafından gerçekleştirilecektir.

Tecrübe kazandırmayı amaçlar

Kullanıcıya daha yakın firmaların küresel rekabette daha başarılı olduğunu söyleyen Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Akıllı cihazlarımızı da doğrudan kullanıcılarımızla buluşturuyor ve doğrudan satış düzenliyoruz. İlk akıllı cihazımız T10X’i kullanıcılarımızla buluşturmanın heyecanını yaşarken, satış ve satış sonrası çalışmalarımızı hızla tamamlıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde 10 sabit ve 8 mobil olmak üzere 18 deneyim merkezi ile sabit ve mobil hizmet noktalarımızı açmaya devam ediyoruz. Hizmet yatırımlarımızı sürdürürken, yerel ve küresel ölçekte bağımsız hizmet sağlayıcılarla işbirliği fırsatlarını da değerlendiriyoruz.^”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.