Togg nasıl satın alınır, ön sipariş nereden verilir? Togg ön sipariş ve şarj etme detayları!

0

Togg ön sipariş vermek isteyenler “Ön sipariş isteğini değiştir” araştırma yapmak Türkiye’nin milli otomotiv rüyası Togg C-SUV modeli, 29 Ekim’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kasetten çekildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg’un 2023’ün ilk çeyreğinde yollarda olacağını belirtti. Türkiye’de doğan ilk elektrikli akıllı cihaz T10X’i etkinleştir şimdi sizinle tanışmaya hazır. Planları doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor Togg, mart sonundan itibaren kullanıcılarla buluşacak ilk akıllı cihazının fiyatını, model adını, teknik özelliklerini ve donanımını açıkladı. Resmi Togg Twitter hesabı tarafından T10X ön sipariş sürecinin videolu anlatımı paylaşıldı.

Togg, ‘doğal olarak elektrikli’, ‘doğmuş sürdürülebilir’, ‘doğmuş dijital’ ve ‘doğal olarak yeşil’ kavramlarının vurgulandığı ilk akıllı cihazı C-SUV’yi ‘T10X’ adıyla tanıtacak. Model adındaki T’nin Türkiye ve Togg’u, 10’un cihazın üzerine inşa edildiği C segmenti platformunu ve X’in SUV gövde tipini ifade ettiği T10X, iki farklı kurulumla kullanıcılara sunulacak. ve iki pil seçeneği.

160 kW / 218 PS ve 350 Nm tork üreten T10X RWD (arkadan çekişli), iki farklı pil seçeneği ile 314 ve 523 kilometre menzile sahip olacak. T10X’in 52,4 kWh pil seçeneği 16,7 kWh/100km (WLTP) enerji tüketim değeri sunarken, 88,5 kWh pil seçeneğinin tüketim değeri 16,9 kWh/100km (WLTP) oluyor. 0-100 km/s hızlanmasını 4,8 saniyede gerçekleştiren ve 700 Nm tork geliştiren 435 beygir gücündeki çift motorlu T10X, AWD versiyonu (dört tekerlekten çekişli) çift motorlu, teslim edilecek 100. Yıl Özel Serisi ile yollara çıkıyor. 29 Ekim 2023’ten itibaren piyasaya sürülecek.

TOGG NASIL SATIN ALINIR, NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Togg, “e-T10X için ön sipariş nasıl verilir?” başlıklı bir video yayınladı. Video, Trumore Uygulamasında nasıl ön sipariş verileceği hakkında bilgiler içeriyordu. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

2023 yılında T10X sahibi olmak için öncelikle Trumore uygulamasından veya web adresinden kaydınızı oluşturun ve giriş yapın. T10X’in donanım özelliklerini, teknik verilerini ve fiyatlandırmasını Trumore uygulamamız ve web sitemizdeki yapılandırıcıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Ardından, T10X sürümünü seçebilir ve hemen özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz versiyon için lansman için tanımlanan cazip paketi seçtikten sonra dilediğiniz Türkiye rengini seçip T10X’i 360 derece dilediğiniz renk ile inceleyebilirsiniz. Konfigürasyonu tamamlamadan önce tercih ettiğiniz opsiyonel ekipmanları siparişinize ekleyebilirsiniz.

Ön sipariş sözleşmesini onayladıktan sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Trumore hesabınız üzerinden Trumore cüzdanınızı oluşturup 60 bin TL’lik ön sipariş tutarını e-cüzdanınıza aktararak ön siparişinizi tamamlayın ve e-sipariş süresinin dolmasını bekleyin.

TOGG T10X ÇİZİM YÖNTEMİYLE KULLANICIYLA BULUŞUYOR

16-27 Mart tarihleri ​​arasında Trumore dijital platformu ve www.togg.com.tr Togg internet sitesi üzerinden ön siparişe açılacak olan Togg T10X, 953 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Türkiye’de doğan ilk elektrikli akıllı cihaz Togg T10X, 2023 yılı boyunca çizim yöntemiyle belirlenecek kullanıcılarıyla buluşacak. Togg internet sitesinde yer alan Tru.ID, cüzdanlarına nakit veya kredi kartı ile aktardıkları 60 bin TL’lik ön ödemeyi yaparak çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. Çekilişe katılan kullanıcılar, ön ödeme yapmadan önce akıllı cihazlarını modelden renge yapılandırabilecek.

Togg Ulusal Otomobil Fiyat Listesi 2023!  Togg'un maliyeti ne kadardı?

Togg Ulusal Otomobil Fiyat Listesi 2023! Togg’un maliyeti ne kadardı?

TOGG ÖN SİPARİŞ ÇİZİMİ 2023 NE ZAMAN?

28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak. Ön sipariş sahipleri dijital çekiliş sistemi ile belirlenecektir. Ön sipariş süresi sonunda, noter huzurunda yapılacak kura ile siparişin kazananları, teslimat önceliği ile birlikte belirlenecektir. Teslim tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslim süresi ve kullanıcının çıkarma emrindeki konumu dikkate alınacaktır.

Örneğin: Kasım 2023’ten itibaren teslim edilmeye başlanacak olan 953 bin TL’lik V1 standart aralığı için bir kullanıcı ön sipariş verirse, çekilişte (1/12.000) birinci olan V1’in ilk teslimatı bu kullanıcıya standart aralık seçeneği sağlanacaktır.

TOGG’UN GENEL ÖZELLİKLERİ

-Araç, mor ve çivit mavisinin karışımı olan Metalik Gri renkte tasarlanmıştır.

-Işıklı Togg logosu, Doğu ve Batı kültürlerinin birliğini sembolize eder.

-Ön cam elektrik mimarisine uygun olarak yeniden tasarlanırken; Halkalarda çok kollu laleler bulunur.

– İç kısımda entegre emniyet kemerli 4 adet tekli koltuk bulunmaktadır.

-Orta sütunu ortadan kaldıran tasarımı ile kapılar kitap gibi açılır.

TOGG NASIL YÜKLENİR, KAÇ DAKİKA, NASIL ZAMAN YAPILIR?

Togg’un ihtiyaç duyacağı şarj istasyonları ülke çapında genişliyor. Togg T10X, hızlı şarj ile 28 dakikadan daha kısa sürede %20 ila %80 pil seviyesine ulaşabilir. Böylece kullanıcılar uzun yolculuklarda kısa bir kahve molası için dinlenirken, akıllı cihazları yolculuğun geri kalanında hazır olacak. Ayrıca kullanıcılar, sıfır emisyonla çevre dostu bir yolculuğun keyfini çıkarabilecekler. Togg ile ilgili tüm detaylara aşağıdaki haberden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.