Togg, mobil deneyim merkezleri açıyor

0

Togg, kullanıcıyı merkeze alan, dijital ve fiziksel deneyimi harmanlayan hibrit bir satış stratejisi oluşturarak, kullanıcıyla iletişim kurma yollarını çeşitlendiriyor.

Togg, kullanıcıya yakın olmak için mobil deneyim merkezlerinin yanı sıra 2023 yılında 10’u sabit, 8’i mobil olmak üzere 18’e ulaşan deneyim merkezleri açmaya başladı. İstanbul’da Meydan AVM ve Bursa Suryapı Marka AVM’de eş zamanlı olarak mobil deneyim merkezleri açan Togg, akıllı cihazlarını ve çevresindeki tüm ekosistemi burada kullanıcılarla buluşturuyor. Bir şehirde en az 1,5-2 ay açık kalacak mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılar, Togg ekosistemini deneyimleme ve Togg T10X’i inceleme fırsatı bulacak. Togg, Mobil Deneyim Merkezlerinin sayısını yıl içinde 8’e çıkaracak. Togg’un mobil deneyim merkezleri, 2023 yılı boyunca Türkiye’nin yedi bölgesini dolaşacak.

“Mobil Deneyim Merkezlerimiz Yedi Bölgede Kullanıcılarla Buluşacak”

Kullanıcılara uçtan uca, hızlı ve verimli bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini söyleyen Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Kullanıcı ile temas noktalarımızı açmaya devam ediyoruz. Deneyim merkezlerimizin ilkini İstanbul Zorlu Center’da açtık ve bu yıl bu sayıyı Türkiye genelinde 18’e çıkaracağız. 20’nin üzerinde sabit ve mobil yardım noktası bu yıl da hazır olacak. Yıl içinde kullanıcılarımızla buluştuğumuz Mobil Deneyim Merkezlerimizin sayısını sekize çıkaracağız. Bu dükkanlarla yedi bölgemizi gezeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket