TOGG kura çekimi 2023 ne zaman? TOGG ön sipariş ne zaman bitecek? Yerli otomobil Togg fiyat listesi!

0

Kahramanmaraş depremleri nedeniyle bir aylık aradan sonra Togg fiyat listesi açıklandı ve Togg satış tarihleri ​​belli oldu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Togg’un fiyatı hakkında bilgi veren ön sipariş tarihi açıklandı. Buna göre, T10X olarak adlandırılan model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri ​​arasında. Trumore dijital platformunda ve Togg web sitesinde mevcuttur. Bu gelişmeyle birlikte Togg’un fiyat araştırması da ivme kazandı. Şirket ayrıca satılacak modelin adını da açıkladı.

TOGG FİYATI NE KADAR?

16-27 Mart arası Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi www.togg.com.tr aracılığıyla ön sipariş vermek Togg T10X 953 Bin TL’den Bir başlangıç ​​fiyatı olacak. Togg, ‘doğal olarak elektrikli’, ‘doğmuş sürdürülebilir’, ‘doğmuş dijital’ ve ‘doğal olarak yeşil’ kavramlarını vurgulayan ilk akıllı cihazdır. C-SUV, ‘T10X’ kullanıcılara sunulacaktır. Model adındaki T, Türkiye ve Togg’u, 10, cihazın üzerine inşa edildiği C segmenti platformunu ve X, SUV’nin gövde tipini ifade ediyor. İki farklı donanım ve iki pil seçeneği ile T10X kullanıcıların hizmetine sunulacaktır.

T10X’İN FİYATLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR:

Standart seri V1 RWD 953 bin TL

Standart seri V2 RWD 1 milyon 55 bin TL

V2 RWD Uzun Menzilli 1 milyon 215 bin TL

TOGG T10X ÇİZİM YÖNTEMİYLE KULLANICIYLA BULUŞUYOR

Türkiye’de doğan ilk elektrikli akıllı cihaz Togg T10X, 2023 yılı boyunca çizim yöntemiyle belirlenecek kullanıcılarıyla buluşacak. Togg internet sitesinde yer alan Tru.ID, cüzdanlarına nakit veya kredi kartı ile aktardıkları 60 bin TL’lik ön ödemeyi yaparak çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. Çekilişe katılan kullanıcılar, ön ödeme yapmadan önce akıllı cihazlarını modelden renge yapılandırabilecek.

TOGG ÖN SİPARİŞ ÇİZİMİ 2023 NE ZAMAN?

Ön sipariş sahipleri 28 Mart’ta noter huzurunda gerçekleştirilecek dijital çekiliş sistemi ile belirlenecek. Ön sipariş süresi sonunda, noter huzurunda yapılacak kura ile siparişin kazananları, teslimat önceliği ile birlikte belirlenecektir. Teslim tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslim süresi ve kullanıcının çıkarma emrindeki konumu dikkate alınacaktır.

Örneğin: Kasım 2023’ten itibaren teslim edilmeye başlanacak olan 953 bin TL’lik V1 standart aralığı için bir kullanıcı ön sipariş verirse, çekilişte (1/12.000) birinci olan V1’in ilk teslimatı bu kullanıcıya standart aralık seçeneği sağlanacaktır.

Togg T10X’in dış renkleri ilhamını Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden alıyor. Teknoloji Kampüsü’nün bulunduğu zeytin ağaçlarının gölgesinde Gemlik’in mavi suları Togg, Anadolu topraklarının samimiyetini ve tutkusunu yansıtan kırmızısı Oltu taşının büyüleyici siyahı, parlak dokusu, katı Kula’nın doğal yapısı, kayaları ve vadileri, tarihinin yıllarının gri ihtişamını, Kapadokya’nın olağanüstü doğa harikalarının toprak beji ve kumunu, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, dış cephe renklerinde buluşturdu. T10X’in. Kullanıcılar ‘Gemlik’, ‘Anadolu’, ‘Oltu’, ‘Kula’, ‘Kapadokya’ ve ‘Pamukkale’ arasından seçim yapabilecek.

Togg ile ilgili sipariş, özellik ve faturalandırma detayları için aşağıdaki habere göz atabilirsiniz.

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir?  Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir? Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Son dakika!  Togg'un fiyatı belli oldu

Son dakika! Togg’un fiyatı belli oldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.