Togg kura çekimi 2023 ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Togg kura çekimi canlı yayın izleme bilgileri!

0

T10X olarak adlandırılan model için ön siparişler 16-27 Mart tarihleri ​​arasında. Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi aracılığıyla alındı. Togg’un ilk Türk yerli ve yerli C segmenti otomobili “T10X” model elektrikli SUV için yapılacak çekilişin detayları sorgulanmaya başlandı. TOGG’un sosyal hesabından yapılan paylaşımda, TOGG T10X modeli için ön sipariş talebi sayısının 177 bin 467 olduğu açıklandı. Ön başvuru sürecinde 10 milyar 648 milyon TL depozito toplandı. Kuran’ın ortaya çıkma olasılığı 9’da 1 olarak hesaplanmıştır.

Türkiye’de doğan ilk elektrikli akıllı cihaz Togg T10X, 2023 yılı boyunca çizim yöntemiyle belirlenecek kullanıcılarıyla buluşacak. Togg T10X’in dış renkleri, Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden ilham alıyor. Teknoloji Kampüsü’nün bulunduğu zeytin ağaçlarının gölgesinde Gemlik’in mavi suları Togg, Anadolu topraklarının samimiyetini ve tutkusunu yansıtan kırmızısı Oltu taşının büyüleyici siyahı, parlak dokusu, katı Kula’nın doğal yapısı, kayaları ve vadileri, tarihinin yıllarının gri ihtişamını, Kapadokya’nın olağanüstü doğa harikalarının toprak beji ve kumunu, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, dış cephe renklerinde buluşturdu. T10X’in. Kullanıcılar ‘Gemlik’, ‘Anadolu’, ‘Oltu’, ‘Kula’, ‘Kapadokya’ ve ‘Pamukkale’ arasından seçim yapabilecek.

TOGG ÇİZİMİ 2023 NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Türkiye’nin ilk akıllı cihazı Togg T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek olan dijital çekiliş bugün noter huzurunda yapılacak. Bu yıl teslim edilecek 20 bin araç için düzenlenen çekilişle; 29 Mart Çarşamba (bu akşam) 21.00’de TRT Haber’de canlı yayınlanacak. Togg T10X çizimi de YouTube kanalında yayınlanacak. Noter huzurunda yapılacak kura çekiminin ardından sonuçlar ve isim listesi açıklanacak.

Ön sipariş süresi sonunda, noter huzurunda yapılacak kura ile siparişin kazananları, teslimat önceliği ile birlikte belirlenecektir. Teslim tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslim süresi ve kullanıcının çıkarma emrindeki konumu dikkate alınacaktır.

Örneğin: Kasım 2023’ten itibaren teslim edilmeye başlanacak olan 953 bin TL’lik V1 standart aralığı için bir kullanıcı ön sipariş verirse, çekilişte (1/12.000) birinci olan V1’in ilk teslimatı bu kullanıcıya standart aralık seçeneği sağlanacaktır.

Piyango siparişi için uygun olmayan kullanıcıların ön ödeme ücretleri, bankalarına bağlı olarak otomatik olarak Trumore e-Cüzdanlarına ve ardından maksimum 14 gün içinde hesaplarına iade edilecektir.

Togg ile ilgili sipariş, özellik ve faturalandırma detayları için aşağıdaki habere göz atabilirsiniz.

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir?  Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Togg nasıl alınır, nasıl sipariş verilir? Ön sipariş ve yükleme ayrıntılarını değiştirin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom