TOGG kazandırırken eğlendirecek – Araba Haberleri

0

Kendi içinde onlarca kullanıcı deneyimini barındıran bu sistem için 350 genç start-up ile ortaklık yapılmış oldu. Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, “Finans teknolojileri (fintech), blokzinciri, nesnelerin interneti (IoT) ve suni zeka ile donatılan ve kullanıcıyı eğlendiren yerli otomobil artık gidilecek rotaya en kestirme yolu ve yakıt giderlerini de hesaplayabiliyor” dedi.

CEP TELEFONU GİBİ

Kazandıran ve gezdiren teknolojileri bir arada hayata geçirdiklerine dikkat çeken Karakaş, şöyleki devam etti: “Otomotiv sektörü tıpkı cep telefonunda olduğu benzer biçimde mobilite ekosistemine ayak uydurmak zorunda. Trumore markamızla bir seyahati A noktasından B noktasına gitmekten öteye taşıyacağız.” Karakaş, Trumore platformunun alt başlıkları ile sunulan dijital ve deneyimsel dönüşümün detaylarını ise şöyleki söyledi:

Matrah indirimi satışta eridi mi?

Matrah indirimi satışta eridi mi?

Earn.more: Kullanıcıya kesintisiz ödeme ve ödüllendirme deneyimleri sunuluyor. Bu sistem yardımıyla, e-cüzdan ile vasıta içi ödeme ve mobil ödeme mümkün. Dijital varlık yönetimi altında da çeşitli ödül programları, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT’ler kullananların hizmetine sunuluyor. Burada gidilen şehre nazaran dijital magnet kazanımı uygulaması da bulunuyor.

Go.more: Kullanıcıyı gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler sunuyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri benzer biçimde hizmetler kullananların mobilite deneyimini kesintisiz hale getiriyor. Uygulama içindeki tutum hesaplayıcı ile yol tutarı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama benzer biçimde servislerden yararlanmak mümkün oluyor.

Play More: Burada da gündelik yaşamı oyunlaştırma yöntemiyle daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam hizmetleri sunuluyor. Sistem, akıllı yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, vasıta içi ve mobil oyun uygulamaları ile akıllı sıhhat uygulamalarından oluşuyor. Mobilite terimi evrensel bir dil olan sanat ile anlatılıyor.

Kaynak: Posta / Murat Gülderen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket